Zmiany w Teleroute - bezpieczniejszy i bardziej przyjazny dla użytkowników

Zmiany w Teleroute - bezpieczniejszy i bardziej przyjazny dla użytkowników

Bazując na odpowiedziach uzyskanych od swoich klientów, Teleroute wprowadził nowe, łatwe w użyciu pola dotyczące ładunków oraz poprawił widoczność i funkcjonalność usługi e-Potwierdzenia.

Teleroute, czołowa europejska giełda ofert spedycyjnych i transportowych, ulepszył swoją platformę, dostosowując ją do oczekiwań klientów. Po zapoznaniu się z ich opiniami, giełda dodała nowe elementy poprawiające jej użyteczność i bezpieczeństwo. Użytkownicy Teleroute będą mogli używać nowych pól oraz korzystać z ulepszonego systemu e-Potwierdzenia. Wszystkie nowe funkcjonalności są dostępne od dzisiaj.

Nowe pola dla ładunku - teraz jeszcze bardziej odpowiednie dla busów i małych ładunków
Na stronie zamieszczania ofert zostały dodane cztery nowe pola, dzięki czemu strona wyszukująca otrzymuje więcej informacji na temat wielkości ładunku i osoby zamieszczającej ogłoszenie.

Korzyści dla zamieszczającego oferty:
* Znajdź pojazd odpowiedni dla Twojego rodzaju ładunku
* Wybieraj spośród większej liczby przewoźników po odpowiedniej cenie
* Gwarancja kwalifikacji/jakości przewoźników

Korzyści dla przeszukującego oferty:
* Łatwo znajdź ładunek odpowiedni dla Twojego pojazdu
* Przyjmuj transporty ekspresowe i zarabiaj do 3 razy więcej!
* Dostępność informacji o paletach
* Optymalizacja pojemności Twojego pojazdu

Zamieszczający oferty ładunków, nie muszą już dodawać informacji na temat palet w komentarzach, ponieważ znajduje się ona bezpośrednio w kryteriach w linii pierwszej. Pola dotyczące ładunku są opcjonalne, ale mogą być zaznaczone w bardzo prosty sposób i stają się natychmiast widoczne dla wyszukującego. - Jeśli użytkownik jest zainteresowany ofertą, klika na nią, aby wyświetlić szczegóły kontaktowe. Pomaga to naszym klientom znaleźć busa, który jest odpowiedni dla ich ładunku oraz ładunek odpowiedni dla ich busa - mówi Filip Aerts dyrektor działu marketingu Teleroute.

Większy, bardziej intuicyjny oraz widoczniejszy system e-Potwierdzenia
Duża część odpowiedzi uzyskanych od użytkowników giełdy Teleroute dotyczyła wyglądu i widoczności funkcji e-Potwierdzenia, która pozwala użytkownikom na bezpieczne potwierdzanie i śledzenie umów. Funkcja ta jest częścią wprowadzonego w 2009 roku programu Bezpieczna Giełda, który zwiększa bezpieczeństwo w giełdzie Teleroute. e-Potwierdzenie chroni klientów przed kradzieżą ładunków, fałszowaniem tożsamości oraz problemami z płatnościami. Aby zwiększyć widoczność usługi i ułatwić nawigację zwiększono rozmiar numeru ID Teleroute oraz dodano nagłówek e-Potwierdzenia do T-Pro i T-Active.

- Używanie e-Potwierdzenia powoduje wzrost bezpieczeństwa umów zawieranych w giełdzie. Ponadto, korzystanie z e-Potwierdzenia oznacza bezpłatną usługę mediacji długów oraz ubezpieczenie ładunku we Francji - dodaje Filip Aerts.


4trucks.pl / Teleroute

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL