DSV i Statoil - program dla przewoźników

DSV i Statoil - program dla przewoźników

DSV-Road-4T

DSV Road we współpracy ze Statoil oferuje przewoźnikom karty Routex, ułatwiające nie tylko zakup paliwa, ale także regulowanie opłat drogowych. Program przeznaczony jest dla małych i średnich przewoźników stale współpracujących z DSV.

Karty paliwowe, wbrew nazwie, to nie tylko łatwiejszy zakup oleju napędowego czy AdBlue. Od 1 lipca 2011 r. będzie obowiązywał w Polsce elektroniczny system poboru opłat drogowych viaToll - karty pozwalają bezgotówkowo regulować e-myto, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Przewoźnicy zyskują nie tylko wygodne narzędzie zarządzania flotą czy niższą cenę paliwa, dzięki negocjacyjnej pozycji DSV.

- Karty paliwowe pozwalają odroczyć płatności i objąć je jedną fakturą, a co chyba jeszcze ważniejsze, szybciej uzyskać zwrot VAT zapłacony poza granicami Polski. Karty paliwowe mogą się również przydać podczas nieprzewidzianych sytuacji w trasie. Program Routex obejmuje także pomoc w przypadku awarii w trasie: holowanie czy zapewnienie noclegu - podkreśla Dariusz Ciara z DSV Road, specjalista ds. floty samochodowej.

Grupa DSV jest globalnym dostawcą usług transportowych i logistycznych. Posiada biura i oddziały w ponad 60 krajach, zaś dzięki sieci agentów i partnerów świadczy usługi w ponad 110 państwach na całym świecie. Zatrudnia 21200 pracowników. Efektywne, kompleksowe rozwiązania DSV pozwoliły firmie osiągnąć w 2009 r. przychód wysokości 4,8 mld euro. Wybór Statoil na partnera programu nie był przypadkowy.

- Nasza sieć w Europie nastawiona jest na obsługę ciężkiego transportu. Zapewniamy miejsca do odpoczynku, prysznice, bezpieczne parkingi. DSV to duży partner, gwarantujący płatności swoich podwykonawców - zapewnia Jacek Gaczor, kierownik sprzedaży w Statoil Poland.

Źródło: DSV

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL