Potrójna nagroda dla marki Becker

Potrójna nagroda dla marki Becker

 Becker_Professional_43_4T

Po raz kolejny urządzenie nawigacyjne marki Becker otrzymało prestiżową nagrodę Plus X Award. W tegorocznej edycji konkursu Becker Professional 43 Control zostało wyróżnione w trzech kategoriach: wysokiej jakości, wzornictwa i walorów użytkowych.

Becker Professional 43 Control zostało nagrodzone za wysokiej jakości zestaw głośnomówiący i komunikaty głosowe oraz nawigację Premium 3D.
 
- Nie ważne jaki pojazd prowadzisz - kompaktowy, limuzynę, rodzinny van czy furgonetką - Becker Professional 43 Control bez problemu można wygodnie zainstalować w każdym z nich, dzięki innowacyjnemu uchwytowi EasyClick. Dodatkowo, bezpieczną i łatwą obsługę zapewnia bezprzewodowy pilot. Trójwymiarowy widok map przedstawia teren, charakterystyczne budynki, kościoły i wieże, a nawet całe centra miast ułatwiając dotarcie do celu. A jeśli to nie wystarczy, to Becker Professional 43 Control zapewnia bieżące informacje o korkach i innych utrudnieniach na drogach dzięki funkcji Premium TMC i natychmiast oblicza alternatywne trasy - tak podsumowało produkt jury konkursu.

Plus X Award - to największy europejski konkurs produktów technologicznych, sportowych i lifestyle’owych. Nagrody są przyznawane w 15 kategoriach, w tym 9 z dziedziny technologii m.in.: artykuły gospodarstwa domowego, IT, elektronika konsumencka, narzędzia elektryczne oraz technologie mobilne i fotograficzne.

Źródło: Becker

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL