Potrójna nagroda dla marki Becker

Potrójna nagroda dla marki Becker

 Becker_Professional_43_4T

Po raz kolejny urządzenie nawigacyjne marki Becker otrzymało prestiżową nagrodę Plus X Award. W tegorocznej edycji konkursu Becker Professional 43 Control zostało wyróżnione w trzech kategoriach: wysokiej jakości, wzornictwa i walorów użytkowych.

Becker Professional 43 Control zostało nagrodzone za wysokiej jakości zestaw głośnomówiący i komunikaty głosowe oraz nawigację Premium 3D.
 
- Nie ważne jaki pojazd prowadzisz - kompaktowy, limuzynę, rodzinny van czy furgonetką - Becker Professional 43 Control bez problemu można wygodnie zainstalować w każdym z nich, dzięki innowacyjnemu uchwytowi EasyClick. Dodatkowo, bezpieczną i łatwą obsługę zapewnia bezprzewodowy pilot. Trójwymiarowy widok map przedstawia teren, charakterystyczne budynki, kościoły i wieże, a nawet całe centra miast ułatwiając dotarcie do celu. A jeśli to nie wystarczy, to Becker Professional 43 Control zapewnia bieżące informacje o korkach i innych utrudnieniach na drogach dzięki funkcji Premium TMC i natychmiast oblicza alternatywne trasy - tak podsumowało produkt jury konkursu.

Plus X Award - to największy europejski konkurs produktów technologicznych, sportowych i lifestyle’owych. Nagrody są przyznawane w 15 kategoriach, w tym 9 z dziedziny technologii m.in.: artykuły gospodarstwa domowego, IT, elektronika konsumencka, narzędzia elektryczne oraz technologie mobilne i fotograficzne.

Źródło: Becker

Przeczytaj też:
Wielton nowym dostawcą naczep dla duńskiego PNO Duńska firma PNO, specjalizująca się w wynajmie naczep, rozpoczęła współpracę z polskim producentem naczep.
500 naczepa Schmitz Cargobull dla FM Logistic EWT Truck & Trailer Polska Sp. z. o. o., generalny przedstawiciel firmy Schmitz Cargobull w Polsce współpracuje FM Logistic niemal od początku swojej działalności.
Oficjalne otwarcie zakładu Schmitz Cargobull w Wielkiej Brytanii Premierą jest nowa naczepa firanka S.CS FREEPOST, która jest również po raz pierwszy prezentowana angielskim przewoźnikom.
Naczepa Profi Liner firmy Krone ma już 25 lat! Naczepa kurtynowa Profi Liner firmy Krone obchodzi w tym roku swoje 25 urodziny.
Nowe naczepy Wielton dla firmy Francepol Spółka PTH Francepol, w styczniu 2023 roku, zamówiła 100 naczep u wieluńskiego producenta. Kontrakt dotyczy wyprodukowania 50 szt. standardowych naczep kurtynowych Curtain Master i 50 naczep kurtynowych Curtain Master Mega.
Rynek naczep w dwóch pierwszych miesiącach 2023 roku Od początku 2023r. grupa nowych przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t osiągnęła 4094 szt., co oznacza zmniejszenie popytu na te pojazdy o 7,6% w porównaniu z sytuacją w 2022 roku. Przyczep przybyło 409 szt. (-7,7%) a naczep 3685 (-7,6%).
Grupa Wielton szacuje rekordowy poziom przychodów w ubiegłym roku W 2022 r. szacowane przychody Grupy Wielton po raz pierwszy w historii wyniosły ok. 3,44 mld zł, rosnąc o 28 proc.
Wielton dostarczy naczepy podkontenerowe do przewozu płynnych elektrolitów Firma transportowo – logistyczna ADECON, specjalizująca się w przewozie materiałów niebezpiecznych, podpisała w 2022 r. umowę na wyprodukowanie przez Wielton łącznie 48 naczep.
Rok 2022 u producentów naczep i przyczep Popyt na naczepy i przyczepy ciężarowe rozwijał się w dużej części w wyniku wcześniejszych rejestracji ciągników samochodowych. Niestety rejestracje ciężarówek w grudniu wyhamowały, jednak naczepy odnotowały wzrost.