Nowa odsłona firmy KM IMPORT

Nowa odsłona firmy KM IMPORT

W dniu 14 czerwca b.r. w Starej Łubiance mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystym przecięciu wstęgi i otwarciu oddziału MAN Top Used w siedzibie firmy KM IMPORT.

Zaproszonych gości przywitał serdecznie właściciel firmy Waldemar Kożuchowski wraz z małżonką oraz partnerami biznesowymi. Na uroczystość przybyli również przedstawiciele firmy MAN oraz SCHMITZ CARGOBULL.

Firma KM Import rozszerzyła zakres swoich usług, prowadzi nie tylko sprzedaż i wynajem pojazdów ciężarowych, świadczy również usługi serwisowe oraz jest Autoryzowaną Stacją Obsługi Schmitz Cargobull i MAN. Wszystkie oferowane pojazdy są objęte gwarancją, a szeroko rozbudowana sieć stacji obsługi znakomitych marek MAN i Schmitz Cargobull, uspokajają właścicieli firm transportowych zapewniając profesjonalną obsługę w zakresie serwisowania w każdym miejscu Europy.

Po wręczeniu dyplomu oraz symbolicznego prezentu, nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi. Następnie jak to tradycja nakazuje zostało posadzone drzewko, na znak rodzinnej atmosfery która panuje wśród pracowników firmy.


Na imprezę, mimo ulewnego deszczu przybyli wszyscy zaproszeni goście. Przede wszystkim liczne grono klientów handlowych oraz serwisowych wraz z rodzinami. Po części oficjalnej nadszedł czas na atrakcje oraz poczęstunek. Podczas trwających mistrzostw Euro 2012 nie mogło zabraknąć meczu towarzyskiego piłki nożnej ( Polska kontra reszta świata). Ciekawostką był pokaz tresury ptaków łownych zaprezentowany przez sokolnika. Ptaki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród publiczności. Odbył się również konkurs w podnoszeniu ciężarów.

Jednak największą uwagę przyciągała ogromna liczba pojazdów na placu, ponieważ firma KM IMPORT jest jednym z czołowych importerów ciągników siodłowych, naczep oraz samochodów ciężarowych w Polsce.

Zabawa w miłej atmosferze trwała do późnych godzin wieczornych.

 

4trucks.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL