Program poleceń Liberty Direct

Program poleceń Liberty Direct

Rusza IV edycja programu Liberty Direct pod nazwą Poleć sprawdzone ubezpieczenie. W nowej odsłonie akcji klienci mogą rekomendować ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych firmy również poprzez aplikację na Facebooku. W programie, który potrwa do końca września br. można zdobywać nagrody pieniężne bez ograniczeń, polecając ubezpieczenia komunikacyjne dowolnej liczbie osób.

Każdy klient Liberty Direct, który do końca września poleci kolejnej osobie ubezpieczenie komunikacyjne oferowane przez firmę otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości do 100 zł. Natomiast osoba korzystająca z polecenia otrzyma zniżkę na polisę analogicznej wartości. Aplikacja ułatwiająca rekomendację firmy znajomym na Facebooku jest dostępna na:  http://apps.facebook.com/liberty-direct/. Klienci firmy mogą z niej skorzystać m.in. w momencie zakupu polisy, jak i po zalogowaniu do e-konta <i>Twoje sprawy</i> na stronie internetowej ubezpieczyciela.

- Program Poleć sprawdzone ubezpieczenie cieszy się wśród naszych klientów bardzo dużą popularnością. Z tego względu postanowiliśmy rozwinąć go i udostępnić platformę na Facebooku, która ułatwia szybką rekomendację oferty naszej firmy znajomym. Widzimy w tym obszarze duży potencjał w szczególności, że Facebook ma już w Polsce około 6,3 mln  użytkowników i liczba ta cały czas rośnie - mówi Marcin Andrzejczyk, kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Wysokość nagrody pieniężnej przyznanej osobie polecającej uzależniona jest od wybranego przez nowego klienta ubezpieczenia komunikacyjnego. Rekomendując polisę OC klient otrzyma 50 zł. Z kolei w przypadku pakietu OC i AC - nagroda wyniesie 100 zł. Środki te przekazywane są przelewem na wskazane konto w przypadku skutecznego polecenia polisy, tj. w sytuacji, gdy nowy klient zawrze i opłaci polisę oraz nie wypowie jej w ciągu 30 dni. Osoby korzystające z rekomendacji otrzymają analogiczne zniżki na ubezpieczenia w Liberty Direct. Wystarczy, że podczas dokonania zakupu przez Internet lub telefon podadzą numer polisy osoby polecającej.

Źródło: Liberty Direct

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL