Nawigacja Cruser Alpha 4.net

Nawigacja Cruser Alpha 4.net

Alpha_4net_-600

Cruser wprowadza do oferty nowy model nawigacji - Alpha 4.net. Jest to kontynuacja bardzo udanej linii nawigacji tej marki, która jako pierwsza w Europie wyposażona została w 5-cio calowy ekran LCD o rozdzielczości HD 800x480 pikseli.

Zapewnia  ona  dostęp do Internetu, dzięki wykorzystaniu połączenia Bluetooth z telefonem komórkowym. Jest jedną z najbardziej innowacyjnych nawigacji 2011 r. Urządzenie jest standardowo wyposażone w procesor SiRF Atlas V 600 MHz, transmiter FM, pamięć RAM 128 MB i wbudowaną pamięć flash 4 GB. Pięciocalowy ekran o wysokiej rozdzielczości zapewnia komfortowe korzystanie z serwisów informacyjnych i poczty elektronicznej. Kierowca może pobrać najświeższe dane o korkach i innych utrudnieniach na drodze lub  AutoMapę Traffic LiveDrive. Wyniki przeprowadzonych testów wykazały, iż Cruser Alpha 4.net łączy się z satelitami i ustala pozycję w ciągu zaledwie kilkunastu, a nawet kilku sekund, w zależności od warunków pogodowych i lokalizacji. Jest to obecnie zdecydowanie jeden z najlepszych wyników na rynku.

Urządzenie posiada może działać jako wysokiej jakości zestaw głośnomówiący, który pozwala na wykonywanie połączeń wychodzących i odbieranie połączeń przychodzących. Zapamiętuje historię wybranych numerów oraz umożliwia import książki adresowej z telefonu. Warto też zwrócić uwagę na dużą ilość dodatkowych, przydatnych funkcji, np. odtwarzacz plików multimedialnych, kalendarz, kalkulator, notatnik oraz czytnik plików tekstowych. Najważniejsze zalety modelu Cruser Alpha 4.net: ekran HD LCD o przekątnej 5 cali, rozdzielczość: 800X480 px, menu i komendy głosowe w języku polskim,  grubość: 12mm, waga: 180g.


Źródło: Quanteec Europe

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL