Szykują się nowe ciężarówki MAN

Szykują się nowe ciężarówki MAN
Image TGX i TGS - tak nazywają się nowe ciężkie samochody ciężarowe koncernu MAN, które oficjalnie zostaną zaprezentowane podczas międzynarodowych targów pojazdów użytkowych w Amsterdamie w październiku bieżącego roku.
Wprowadzając dwa nowe typy samochodów ciężarowych, MAN Nutzfahrzeuge optymalizuje swoje portfolio produktów w klasie ciężkiej, zyskując tym samym możliwość oferowania rozwiązań transportowych dopasowanych do każdego zakresu zastosowania i potrzeb klienta.

Nowe MAN TGX i TGS różnią się od swoich poprzedników nie tylko nowocześniejszym wizerunkiem, lecz również wyznaczają dzięki opracowanym całkowicie na nowo wnętrzom kabin nowe standardy w zakresie ergonomii i komfortu.

Nowa forma pojazdów jest efektem intensywnie prowadzonych wśród kierowców ankiet oraz tak zwanych Cab Clinics, jak również rezultatem szeregu prób z zastosowaniem dynamicznego symulatora jazdy samochodami ciężarowymi przeprowadzonych przez MAN Nutzfahrzeuge i Technische Universität München [Politechnika w Monachium].

Innowacje techniczne i rozwiązania ukierunkowane na klienta podkreślają dodatkowo aspiracje drugiej Generacji Trucknology®, by stosować jak najlepsze marki w zakresie niezawodności, efektywności ekonomicznej i bezpieczeństwa. MAN TGX i TGS powstają na bazie odnoszącego sukcesy TGA, który od chwili swojej prezentacji na przełomie wieków do dnia dzisiejszego został sprzedany w 230.000 sztuk.

źródło: MAN Nutzfahrzeuge

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL