NAVIGON 2100 - numer jeden na świątecznej liście życzeń

NAVIGON 2100 - numer jeden na świątecznej liście życzeń

Image Dobre niekoniecznie oznacza drogie – cyfrowe urządzenia nawigacyjne są w tym roku liderami wśród prezentów pod choinkę. Szczególnie pożądany jest elegancki NAVIGON 2100.

Wysokiej klasy odtwarzacz MP3 lub nowy aparat cyfrowy to naprawdę ładne prezenty, ale w dzisiejszych czasach nie są już dla nikogo pokusą. Każdy, kto życzy sobie czegoś naprawdę fantastycznego na święta, na widok czego Święty Mikołaj zzieleniałby z zazdrości, powinien zobaczyć nowe urządzenia firmy NAVIGON. Według przeprowadzonych wśród konsumentów badań, modne urządzenia nawigacyjne zajmowały najwyższe pozycje na liście życzeń już w zeszłym roku, natomiast w tym roku są absolutnym hitem.

W tym roku, te kompaktowe urządzenia nawigacyjne są dostępne po raz pierwszy w bardzo przystępnej cenie. Nowy NAVIGON 2100 można nabyć już od 799 PLN, łącznie z funkcją bezpłatnych informacji o utrudnieniach w ruchu* (TMC) – i nadal zachowując atrakcyjny wygląd. To inteligentne i przewidujące urządzenie nawigacyjne, dostępne w czarnej lub białej obudowie, gwarantuje możliwość dopasowania do każdego wnętrza samochodu. Antena odbierająca komunikaty o utrudnieniach w ruchu zintegrowana jest z kablem zasilania, co zmniejsza ilość poplątanych kabli na desce rozdzielczej.

W końcu jest na rynku praktyczna nawigacja satelitarna za mniej niż 1000 PLN, która łączy w sobie czytelny format i subtelną elegancję – wyróżniające cechy nowego urządzenia NAVIGON. To świetny gadżet, który nadaje się nie tylko na prezent. Ten cyfrowy pilot w kieszonkowym formacie oferuje więcej niż tylko szybkie obliczanie trasy, zapewnia także bezpłatną informację o utrudnieniach na drodze i ma w pamięci ponad dwa miliony celów specjalnych na mapie całej Europy (model 2110). Po rozpakowaniu i włączeniu staje się niezrównanym pomocnikiem, szczególnie na skomplikowanych skrzyżowaniach autostrad.

Tym, którzy potrzebują nawigacji satelitarnej nie tylko w obrębie 19 krajów regionu (w tym po raz pierwszy na rynku z pełnym pokryciem sieci dróg Polski, Czech, Słowacji, Słowenii, Austrii i Węgier) i chcieliby beztrosko podróżować po całej Europie, polecamy umieścić NAVIGON 2110 na początku swojej listy życzeń. Więcej informacji o nowych urządzeniach do nawigacji satelitarnej marki NAVIGON można znaleźć na stronie www.navigon.pl.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL