ZTM wirtualnie

ZTM wirtualnie
ImageFirma Indigo we współpracy z warszawskim ZTM uruchomiła interaktywną mapę komunikacji miejskiej. Aplikacja dostępna  pod adresem mapa.targeo.pl/ztm zawiera szczegółową mapę przystanków, która została zintegrowana z rozkładami jazdy dostarczanymi przez ZTM. Dane są aktualizowane kilka razy dziennie, a użytkownicy mogą wygodnie przeglądać czasy odjazdów autobusów i tramwajów z uwzględnieniem planowanych przez ZTM zmian w rozkładach w nadchodzących dniach.Użyteczną funkcją serwisu jest możliwość definiowania własnych rozkładów, czyli coś w rodzaju schowka do często używanych połączeń. Jeśli użytkownik zaznaczy kilka najczęściej używanych przez siebie linii i przystanków - obok domu, pracy czy szkoły - przy kolejnych wejściach do serwisu automatycznie zostaną wyświetlone godziny najbliższych odjazdów z wybranych lokalizacji. Serwis Targeo udostępnia też funkcje do wydruku rozkładów.

Targeo.pl jest pierwszym z działających w Polsce serwisów mapowych, który uruchomił kompletną mapę komunikacyjną stolicy – Po dużych miastach coraz trudniej poruszać się samochodem, a komunikacja miejska jest coraz częściej wybieranym środkiem transportu. Dlatego właśnie postanowiliśmy rozszerzyć nasze mapy o informacje dotyczące transportu miejskiego – mówi Rafał Mikołajczak, prezes zarządu firmy Indigo, operatora Targeo.pl.

Indigo przygotowuje się do publikacji rozkładów w kolejnych miastach, a informacje transportowe będą wkrótce dostępne także poprzez mobilny lokalizator Targeo.mobi dla telefonów komórkowych. Aplikację mapową na telefon można pobrać bezpłatnie wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres http://targeo.mobi.Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL