Europa bez granic

Europa bez granic

ImagePodróże samochodem krajowe i zagraniczne, w góry czy nad morze – powinny być odpowiednio zaplanowane. Nowoczesne urządzenia GPS są wyposażone w mapy, które przy wyznaczaniu trasy uwzględnią wszelkie nasze potrzeby. Europa z nawigacją nie ma żadnych granic.

Coraz więcej osób, wybierając się w podróż korzysta z urządzeń nawigacji satelitarnej. Wyjazdy krajowe, jak i zagraniczne powinny być wcześniej zaplanowane. Umożliwiają to nowoczesne urządzenia GPS, które są wyposażone w bardzo dokładne mapy.

Przykładem może być niezawodne urządzenie nuvi 265W, które wyposażone jest w najnowszą mapę Europy firmy NaxTeq City Nawigator 2009. Przy wyznaczaniu trasy urządzenie uwzględnia wszelkie nasze potrzeby. Możemy zaznaczyć punkty pośrednie naszej podróży, np. stacje benzynowe, parkingi czy hotele, a dokładność map z pewnością nas nie zawiedzie.

Urządzenie nuvi 265W dostarcza kierowcy niezwykle precyzyjnych informacji na terenie całej Europy. Dzięki temu kierowca ze spokojem może podróżować po nieznanym kraju i skupić się tylko na prowadzeniu pojazdu. Świadomość kierowcy, że urządzenie GPS doprowadzi go bez problemu do celu, zwiększa poczucie pewności podczas jazdy, a co za tym idzie wpływa korzystnie na bezpieczeństwo.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo podróży nuvi 265W posiada panoramiczny ekran, a także funkcję HotFix, która zapewnia natychmiastową łączność z satelitami GPS. Dodatkowo urządzenie ma wbudowany moduł Bluetooth, zatem kierowca może korzystać z urządzenia tak, jak z zestawu głośnomówiącego. Odbiornik umożliwia także korzystanie z książki adresowej, odczytywanie wiadomości sms, przeglądanie zdjęć, ustalanie właściwej strefy czasowej oraz przeliczanie walut.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL