Solaris utworzył nowe przedstawicielstwa sprzedaży

Solaris utworzył nowe przedstawicielstwa sprzedaży

W ostatnich tygodniach firma Solaris utworzyła nowe przedstawicielstwa sprzedaży w czterech krajach europejskich.W Belgii i Luksemburgu firma Solaris jest reprezentowana przez spółkę Bus & Coach Trading, której szefem jest Pascal Debaille. Wcześniej pracował on w branży, sprzedając w Belgii i Luksemburgu autobusy jednej z czołowych marek europejskich.

Na rynku holenderskim firma Solaris podpisała umowę o współpracy z firmą MTC. MTC Groep BV jest spółką, która świadczy usługi dla transportu publicznego na terenie Holandii. W ramach MTC, bezpośrednio za sprzedaż produktów firmy Solaris na tamtejszym rynku są odpowiedzialni Hüseyin Taskent oraz Nelson Gutierrez. Na Słowacji, gdzie Solarisy są już bardzo dobrze znane, między innymi w Bratysławie czy w Koszycach, dotychczas sprzedaż realizowana była przez Solaris Czech. Teraz na Słowacji została utworzona spółka Solaris Slovakia, której Dyrektorem jest Lubomir Melichar. Jest on związany od wielu lat z branżą komunikacji publicznej, w szczególności autobusowej. Doświadczenie zbierał między innymi pracując u przewoźnika autobusowego w Koszycach, gdzie miał okazję poznać produkty marki Solaris.
- Kraje Beneluksu to rynki o bardzo specyficznych wymaganiach względem transportu publicznego Wierzę jednak, że dzięki naszej dobrej ofercie, którą elastycznie jesteśmy w stanie dostosować do lokalnych wymagań, w najbliższym czasie pojazdy marki Solaris zagoszczą także w tych krajach - mówi Małgorzata Olszewska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Solaris.

Źródło:  Solaris Bus & Coach

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL