CENTRA HEAVY – do pojazdów ciężarowych

CENTRA HEAVY – do pojazdów ciężarowych

Exide Technologies opracował i wprowadza obecnie na rynek nową gamę akumulatorów CENTRA® HEAVY dedykowanych do pojazdów ciężarowych, rolniczych oraz autobusów.

Nowa koncepcja produktowa podzielona na kilka podstawowych gam: Centra® Expert Endurance, Centra® Expert, Centra® Professional Power i Centra® Professional oferuje pełne pokrycie zapotrzebowania na energię profesjonalnych użytkowników.

Centra® HEAVY jest nie tylko nową ofertą produktową, ale przede wszystkim nowym sposobem podejścia do optymalnego wyboru przez użytkownika akumulatora. Materiały informacje towarzyszące wprowadzeniu nowej gamie produktów zawierają pełen zakres informacji, wskazówek na temat kluczowych elementów, które należy uwzględnić przy wyborze odpowiedniego dla swojego pojazdu akumulatora (wielkości silnika, wyposażenie pojazdu, warunki jazdy, czynników zewnętrzne takie jak pogoda czy rodzaj warunków drogowych).

“Wymieniając akumulator w pojeździe ciężarowym powinno się mieć na względzie to czy dany pojazd w pierwszej kolejności potrzebuje podwyższonych parametrów rozruchowych, czy też priorytetem jest zapewnienie niezawodnego długotrwałego źródła zasilania wszystkich zamontowanych na pokładzie pojazdu urządzeń. Nasza nowa koncepcja wsparta odpowiednimi materiałami informacyjnymi ułatwia zarówno identyfikację własnych potrzeb przez użytkownika, jak i wybór najbardziej optymalnego typu akumulatora” - mówi Jarosław Nadstazik, Marketing Manager Exide Technologies S.A. „Trafnie dobrany produkt gwarantuje odpowiedni długi okres żywotności akumulatora, a co za tym idzie uniknięcie niepotrzebnych dodatkowych kosztó”. – dodaje.

Centra® HEAVY jest dopełnieniem wprowadzonego z sukcesem w zeszłym roku programu dla akumulatorów osobowych Centra® Evolution. Centra® HEAVY w pełni będzie dostępny na rynku w październiku bieżącego roku. Jego europejska premiera będzie miała miejsce na targach branży motoryzacyjnej Equip’Auto 2009 w Paryżu, które odbywać się będę w dniach 13-18 października br.

 

 


Przeczytaj też:
Prostownik do akumulatorów przydatnym narzędziem w domu i serwisie

Akumulatory, pomimo że są urządzeniami bezobsługowymi, wymagają naszego zainteresowania w kilku drobnych, ale istotnych kwestiach.

Co zrobić ze zużytym akumulatorem

O recyklingu akumulatorów rozmawiamy z Wojciechem Kopaczem, menadżerem Bio Service.

Mio dla kierowców ciężarówek

Firma Mio ogłasza nową promocję skierowaną do kierowców pojazdów pojazdów ciężarowych.

Akumulatory spełniające wysokie wymagania

Technologia w motoryzacji rozwija się w bardzo szybkim tempie.

Przegląd opon daje pewność

Okresowe przeglądy ogumienia flot pojazdów ciężarowych mają znaczący wpływ na efektywność pracy firmy transportowej. Strategiczne partnerstwo firmy Wielton i Fruehauf

W dniu 21 maja 2015 r. Wielton, największy w Polsce i jeden z wiodących europejskich producentów naczep i przyczep, oraz firma Fruehauf, lider rynku francuskiego, podpisały strategiczną umowę o współpracy i dalszym rozwoju. Nowy obiekt Grupy DBK w Lublinie oficjalnie otwarty

W dniu 8 maja 2015 r. w podlubelskich Bystrzejowicach Pierwszych odbyło się uroczyste otwarcie nowego serwisu i salonu Cracow Truck Center. Truck & Bus GmbH

Volkswagen stworzył jedną organizację dla sprzedaży pojazdów ciężarowych i autobusów marek VW, MAN i Scania. Tłoki Federal-Mogul do silników pojazdów ciężarowych

Dopasowane do potrzeb klientów technologie produkcji tłoków aluminiowych i stalowych zapewniają producentom silników najwyższą trwałość i jakość.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL