Technika stosowana w pojazdach użytkowych MAN

Technika stosowana w pojazdach użytkowych MAN

MAN Truck & Bus zamieszcza w Internecie instruktażowe i dokumentalne filmy na temat techniki stosowanej w pojazdach użytkowych. Jest tam umieszczonych ponad 150 krótkich filmów w języku angielskim i niemieckim, które w jasny sposób wyjaśniają zagadnienia technologii, wyposażenia i eksploatacji nowoczesnych ciężarówek. Każdy  z nich  prezentuje, jakie rzeczywiste korzyści dla klientów oferuje dane rozwiązanie techniczne. Wszystkie filmy są łatwe do znalezienia za pomocą wyszukiwarki.

Możemy się z nich dowiedzieć m.in.: jak działa system recyrkulacji spalin?,  Co to jest Zarządzanie Ciśnieniem powietrza? Jakie są korzyści z hydrostatycznym napędem osi przednich? Jak możemy posługiwać się zautomatyzowaną skrzynią biegów ręcznie?  Do tej pory filmy obejrzane zostały przez internautów ponad 25.000 razy Szczególnym zainteresowaniem cieszą się filmy na temat silników MAN oraz technologii napędów.

Program efektywnego transportu firmy MAN Truck & Bus -  natężenie transportu i ruchu na drogach europejskich stale wzrasta. Równocześnie, ze względu na kurczące się zasoby energii transport, staje się on coraz droższy. Jako jeden z wiodących na świecie producentów pojazdów ciężarowych i autobusów firma MAN Truck & Bus wnosi istotny wkład do stałej poprawy sprawności transportu. W tym zakresie opracowany został program redukcji całkowitych kosztów eksploatacji (Total Costs of Ownership). Efektywny transport w połączeniu z technologią, serwisem, komfortem pracy kierowcy i future expertise jest plusem dla środowiska i wartością dodaną dla klienta.

Źródło: MAN Truck & Bus AG
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL