Shell Rimula w nowych opakowaniach

Shell Rimula w nowych opakowaniach
Shell-RimulaFirma Shell prezentuje nową odsłonę olejów Shell Rimula, przeznaczonych do stosowania w silnikach ciężarówek. Produkty marki Shell dostępne będą w nowych, bardziej praktycznych czterolitrowych opakowaniach z czytelnymi etykietami ułatwiającymi identyfikację najważniejszych parametrów oleju. Oleje Shell Rimula są przeznaczone do wysokoobciążonych silników Diesla.

Oleje Shell Rimula to niezawodne produkty, zawierające sprawdzone pakiety dodatków, które zapewniają właściwe zabezpieczenie i parametry eksploatacyjne. Produkty z oferty Shell Rimula "Aktywna Ochrona" spełniają wszystkie wymagania i normy wiodących, światowych producentów wysokoobciążonych silników Diesla takich jak: Mercedes-Benz, MAN, Volvo, Scania, DAF, Iveco, Renault, Caterpillar, Cummins i wielu innych.

Naukowcy i inżynierowie firmy Shell stworzyli produkty na podstawie głębokiej wiedzy o potrzebach smarowniczych i operacyjnych wysokoobciążonych silników Diesla. Oleje Shell Rimula zbudowane są w oparciu o technologię, która potrafi adaptować się chemicznie i fizycznie do zmieniających się warunków wewnątrz silnika, zapewniając jego prawidłowe działanie, jak również prawidłowe działanie wszystkich urządzeń i pojazdów.

Shell zdecydował się wprowadzić innowacyjne opakowania z nowymi uchwytami ułatwiającymi nalewanie oleju. Dzięki nowym opakowaniom o 11 procent zmniejszyło się całkowite zużycie plastiku, co daje wymierne korzyści dla środowiska. Większe, bardziej czytelne etykiety ułatwią dobór produktu, najlepiej odpowiadającego potrzebom klienta. Nowe innowacyjne opakowania zostaną wprowadzone na rynek na przełomie lutego i marca 2010.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL