Speedline Truck - felgi do ciężarówek

Speedline Truck - felgi do ciężarówek

Speedline-Truck

Speedline Truck to najnowszy projekt firmy RONAL, światowego lidera produkującego felgi aluminiowe do samochodów osobowych.

Aby stać się aktywnym producentem felg kutych do samochodów ciężarowych, RONAL wykorzystuje swoje duże doświadczenie w zakresie jakości, innowacji i projektowania felg. Kute felgi do samochodów ciężarowych cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ są lżejsze i mniej podatne na korozję, aniżeli felgi odlewane. Zdolność wsłuchania się w potrzeby rynku i dopasowania się do niego przyczyniła się do wyjścia firmy RONAL naprzeciw potrzebom rynku. W 2007 RONAL pozyskał firmę Speedline, przedsiębiorstwo, które jest znane ze swej technicznej doskonałości. Obecnie obie firmy pracują wspólnie nad wprowadzeniem na rynek zgodnych z najwyższymi wymogami i wysokiej jakości felg do samochodów ciężarowych.


Speedline Truck będzie działać jako oddzielna jednostka handlowa. Głównym zamiarem firmy Speedline jest wprowadzenie produktów na rynek europejski i rozwinięcie na nim centrum logistycznego. Firma stopniowo będzie rozszerzać swoją działalność na pozostałe regiony. Początkowo w ofercie Speedline znajdą się felgi o rozmiarze 22.5x9.00 i 22.5x11.75, ET=0 i ET=120 (rodzaj wykończenia: diamentowe i lustrzane polerowane). W miarę rosnącego zapotrzebowania firma będzie poszerzać swoją ofertę. Wszystkie felgi Speedline zostały zatwierdzone przez Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego i odpowiadają najnowszym wymaganiom rynku.

Celem, jaki załozyło sobie Speedline Truck jest dążenie do osągnięcia pozycji lidera w przemyśle felg kutych do samochodów ciężarowych, autobusów i przyczep.


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL