V. Orlandi; niezwykła firma, niezwykłe produkty!

V. Orlandi; niezwykła firma, niezwykłe produkty!

ORLANDI_4T

V. Orlandi specjalizuje się w produkcji systemów zaczepowych dla pojazdów użytkowych i ciągników rolniczych. W związku z aktywnością na wielu kontynentach, firma oferuje specjalistyczne produkty o bardzo wysokich parametrach technicznych.

Główna siedziba firmy oraz 2 fabryki  położone są w północnych Włoszech. Ponad 150 lat  istnienia  zaowocowało obecnością jej produktów u czołowych producentów samochodów ciężarowych i ciągników rolniczych na całym świecie. Polski oddział zatrudnia 4 osoby i dysponuje dobrze zaopatrzonym magazynem, co pozwala na bardzo szybkie dostawy na obszarze Polski i Europy Wschodniej.  

V. Orlandi oferuje:  żeliwne sprzęgi siodłowe o podwyższonym nacisku maksymalnym;  siodło RP10 - 2 calowe, z maksymalnym naciskiem U=22 tony; siodło ponadgabarytowe RP90, mające najwyższy na rynku parametr U= 40 ton. Są to rozwiązania, przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników.

Firma oferuje również sprzęgi dyszlowe w wersjach wzmocnionych  - najlepszym przykładem jest sprzęg E50 Australia - jest on bardzo popularny na antypodach oraz sprzęg EH50 - Leśnik,  który przeznaczony jest do zastosowań nie związanych z drogami.  Najbardziej specjalistycznym rozwiązaniem są sprzęgi dyszlowe TITIANO 2 o uciągu  250 oraz 500 ton, oferowane wraz z odpowiednio zaprojektowaną końcówką dyszla.

Szczególnie ciekawym rozwiązaniem, z punktu widzenia elastyczności i efektywności wykorzystania floty transportowej, jest sprzęg siodłowy podwójnej wysokości dla ciągników typu MEGA. Pozwala on zaczepiać naczepy Mega oraz o standardowej wysokości wszędzie tam, gdzie potrzebna jest elastyczność. Zmiana wysokości trwa ok 30 sekund! Jest on oferowany do końca roku w specjalnej cenie, która obejmuje wersję niskoobsługową płyty siodła oraz montaż u klienta. Orlandi oferuje wyższe parametry techniczne w porównaniu z ofertą konkurencji.

Do wszystkich automatycznych zaczepów oraz siodeł,  do końca roku firma dodaje wysokiej jakości kurtkę firmową V. Orlandi.

Źródło: V. Orlandi

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL