GpsGuardian 2 – nowa odsłona lokalizatora

GpsGuardian 2 – nowa odsłona lokalizatora

Rikaline-4truckspl

Firma Rikaline wprowadziła do swojej oferty udoskonaloną odsłonę osobistego lokalizatora GpsGuardian - GpsGuardian 2.

Jego funkcjonalność i niewielkie gabaryty umożliwiają szereg możliwości dla monitoringu osób, pojazdów czy wartościowych przesyłek.GpsGuardian 2 w stosunku do swojego poprzednika oferuje wiele innowacji. Ten zaawansowany lokalizator został wyposażony w moduł GSM/GPRS umożliwiający monitorowanie za pomocą dwóch kanałów komunikacji - platformy internetowej oraz telefonu komórkowego. Dzięki niemu można sprawdzić nie tylko aktualną pozycję dowolnych obiektów w czasie rzeczywistym, ale również wiele innych parametrów, co pozwala skutecznie chronić mienie, np. zapobiegać kradzieży wartościowych maszyn budowlanych czy przesyłek, a także dbać o bezpieczeństwo osób.

Dodatkowo lokalizator ma wbudowany czujnik, umożliwiający aktywację sygnału alarmowego w przypadku detekcji ruchu (lub jego braku), rozładowania baterii i przekroczenia prędkości. Powiadomienie o alarmach przesyłane jest bezpośrednio na skonfigurowany numer telefonu w formie tekstowej, drogą mailową lub poprzez platformę www.gpsguardian.pl.

GpsGuardian 2 pozwala zadbać o bezpieczeństwo i dyskrecję działania dzięki kilku dodatkowym funkcjom. Wyposażony jest w alarmowy przycisk SOS, dzięki któremu można połączyć się z trzema zdefiniowanymi numerami. Jest także zaopatrzony w czuły mikrofon oraz głośnik. Dzięki temu urządzenie jest wielofunkcyjne: sprawdza się np. jako prosty telefon dla osób starszych (pozwala wykonywać i odbierać połączenia za pomocą jednego przycisku), ułatwia komunikację z pracownikiem wyposażonym w urządzenie czy umożliwia skuteczny podsłuch.
Osobisty lokalizator GpsGuardian 2 wyróżnia się wyjątkową łatwością obsługi i trwałością. Dzięki zastosowaniu baterii jest nie wymaga okablowania oraz instalacji oprogramowania - jest gotowy do działania od momentu uruchomienia. Zaawansowane opcje oszczędności energii umożliwią do 850 godzin pracy przy uzyskiwaniu pozycji na żądanie działając na baterii rozszerzonej, a nawet trzy lata w trybie uśpienia. Małe gabaryty i doskonała trwałość sprawi, że urządzenie sprawdzi się nawet w bardzo trudnych warunkach.

Twórcy nowej odsłony lokalizatora zadbali o wygodę jego użytkowania. Żywotność urządzenia można zwiększyć dzięki dwóm opcjom powiększenia baterii: 2750 mAh i 11500 mAh. W ofercie jest także - dedykowane do GpsGuarian 2 - skórzane etui, które ochroni sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi.

4trucks.pl / Rikaline


Przeczytaj też:
Nowe porządki w branży odpadów

Ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, zwana potocznie ustawą śmieciową wzbudza spore emocje. Przewoźnik tylko z dobrą reputacją i grubym portfelem?

Wprowadzenie rozporządzenia 1071/2009 Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej zmienia radykalnie perspektywy uzyskania i odebrania przewoźnikom licencji transportowej. Zarządzanie flotą on-line

Niewłaściwa eksploatacja, rosnące ceny paliw i drożejące składki ubezpieczeniowe sprawiają, że utrzymanie aut służbowych wymaga coraz większych nakładów finansowych. Logi(sty)czne oszczędności

Chociaż na bezpieczeństwie oszczędzać nie można, okazuje się, że firmy przewozowe mogą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, oszczędzając i jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo transportowanemu towarowi ale przede wszystkim kierowcom. Zniżki na AC - czy to możliwe?

Ubezpieczenie AC wykupuje się na wypadek kradzieży samochodu bądź jego zawartości, ale też w przypadku zniszczenia lub uszkodzenia pojazdu. Rozwój priorytetem firm kurierskich

Zbyt długie dostawy przesyłek, ich zaginięcia oraz brak odpowiedniej polityki informacyjnej wobec klientów - to największe mankamenty firm kurierskich. Eko-Driving

Czyli jak być ekologicznym i zmniejszyć zużycie paliwa. Jak uchronić się przed kradzieżą samochodu

Jak wynika ze statystyk Komendy Głównej Policji - z roku na rok spada kradzież samochodów osobowych. Zanim ruszysz w bezdroża - vademecum off-roadowca

Wybierasz się na wyprawę off-roadową? Pamiętaj, że podejmując to wyzwanie, sprawny samochód terenowy gwarantuje tylko połowę sukcesu.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL