Garmin nüvi 3500

Garmin nüvi 3500

Garmin-nuvi-3590LMT

Garmin wprowadza do sprzedaży nową serię nawigacji nüvi 3500. W skład serii wchodzą urządzenia nüvi 3540LT oraz nüvi 3590LMT.

Najnowsze modele PND to pierwsze nawigacje Garmin, które łączą smukłą obudowę z dużym 5-calowym szklanym wyświetlaczem oraz najnowszą wersją systemu nawigacyjnego Garmin Guidance 3.0 Seria nüvi 3500 wykorzystuje najnowocześniejsze technologie Garmina, takie jak system nawigacyjny Guidance 3.0, czy usługi Live Ready oparte na współpracy z nową aplikacją Garmin Smartphone Link.

- Nawigacje z serii nüvi 3500 to połączenie eleganckiego wyglądu, dużego ekranu oraz funkcjonalności aplikacji Smartphone Link. Co ważne, wszystkie te usługi są zawarte w cenie urządzenia. Posiadacze smartfonów z Androidem i możliwością transferu danych, nie będą musieli martwić się dodatkowymi kosztami, opłatami czy abonamentem
- mówi Jakub Szałamacha, marketing manager Garmin Polska.Guidance 3.0 - proste wyszukiwanie, bezpieczna podróż do celu
PND z serii nüvi 3500 są wyposażone w najbardziej zaawansowany system nawigacyjny Guidance 3.0. Dla użytkownika oznacza to szybsze wyszukiwanie i wprowadzanie adresów oraz punktów docelowych (instaSearch), efektywniejsze wyznaczanie tras (instaRoad) oraz intuicyjne menu, umożliwiające dostosowanie nawigacji do swoich potrzeb. Asystent pasa ruchu z funkcją photoRealTM wyświetla dokładne zdjęcia skrzyżowań i pomaga w wyborze odpowiedniego pasa ruchu przed planowanym skrętem lub zjazdem. Aktualna baza Garmin zawiera aż 65 000 zdjęć z widokiem skrzyżowań w trybie photoRealTM na terenie Europy - 4 razy więcej niż w poprzednich modelach nüvi. System Guidance 3.0 jest również wyposażony w technologię myTrends™, która, bazując na historii podróży danego użytkownika, przewiduje najlepszą trasę. Ponadto najnowszy system nawigacyjny zapewnia kierowcom bezpieczeństwo w trakcie jazdy, umożliwiając zestawienie książki telefonicznej z nawigacją i wykonywanie połączeń z poziomu ekranu nawigacji (nüvi 3590LMT). Funkcja Safe Texting pozwala na odbieranie i odpisywanie na sms-y bez odrywania wzroku od drogi (nüvi 3590LMT).

4trucks.pl / Garmin Polska

 


facebook_100x100 twitter_logo youtube_logo
Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL