A4 zablokowana

A4 zablokowana
Ruch na autostradzie A4 w kierunku z Wrocławia do Legnicy od rana jest zablokowany. W pobliżu Kostomłotów przewróciła się naczepa TIR-a. Jeden pas jest zupełnie nieprzejezdny, drugim policja puszcza ruch.  Apelujemy, by omijać jednak autostradę, to już drugi dziś wypadek na tej właśnie autostradzie.
Gigantyczny korek na autostradzie w obu kierunkach - do Legnicy i do Wrocławia - to wynik wypadków, do jakich doszło rano na trasie. Na 125. kilometrze autostrady, w okolicy Kostomłotów, przewrócił się tir. Leżącą w poprzek naczepę udało się już zepchnąć na jeden z pasów, drugim policja puszcza kierowców.

Krzysztof Zaporowski z biura prasowego dolnośląskiej policji: - Trudno powiedzieć, jak długo potrwa udrażnianie trasy, bo ciężarówka jechała z ładunkiem. Trzeba najpierw go przeładować, a później ściągnąć nowy samochód.

W gigantycznych korkach stoją także kierowcy jadący autostradą z Legnicy w kierunku Wrocławia. Tam z kolei zderzyły się dwie ciężarówki.

Policja radzi, by w ogóle omijać dziś autostradę, a do Legnicy jechać przez Środę Śląską.

W całym regionie warunki drogowe są trudne: jezdnia jest zaśnieżona i pokryta błotem. Jest ślisko, wciąż pada śnieg. W okolicach górzystych policja kieruje ciężarówki na parkingi.


Żródło: Gazeta Wyborcza Wrocław

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL