Nowa nawigacja AURO

Nowa nawigacja AURO

AURO_ekran_startowy_-_600

Nowa nawigacja AURO to synergia najnowocześniejszego designu z bogactwem funkcjonalności. Stylistyka urządzenia zachwyci wielbicieli najnowszych trendów. Nawigacja jest niewielka i poręczna. Można  ją swobodnie i wygodnie nosić ją przy sobie, po opuszczeniu samochodu.

5- calowy ekran jest optymalnym rozwiązaniem stosowanym w samochodach osobowych. Tej wielkości wyświetlacz pozwala na dokładne rozpoznanie szczegółów mapy.   Została ona  wyposażona w odtwarzacze multimedialne, dzięki którym możliwe jest odtwarzanie muzyki, oglądanie filmów. Udostępniona w urządzeniu przeglądarka zdjęć oferuje wyświetlanie ich  na ekranie nawigacji.  Mogą być one  zgromadzone np. na karcie pamięci lub skopiowane do pamięci urządzenia.

Dzięki Bluetooth  istnieje możliwość korzystania z pełnej funkcjonalności (najpopularniejszego w kraju) programu nawigacyjnego - AutoMapa. Połączenie z Internetem, realizowane po sparowaniu nawigacji z telefonem umożliwia pobieranie i wysyłanie informacji o aktualnej sytuacji na drogach. Dzięki temu kierowca może dotrzeć do celu podróży z pominięciem zablokowanych, czy też nieprzejezdnych odcinków trasy. Funkcjonalność opisaną powyżej realizuje moduł AM'Traffic będący elementem programu do nawigacji AutoMapa. Omijając korki można zaoszczędzić sporo czasu, dlatego rozwiązanie to jest dużym udogodnieniem zwłaszcza dla osób często korzystających z nawigacji: zawodowych kierowców, przedstawicieli handlowych, kurierów itp. Poza informacjami o sytuacji na drodze, Bluetooth umożliwia korzystanie z  nawigacji jak z zestawu głośnomówiącego. Nawigacja po sparowaniu z telefonem dysponuje historią połączeń telefonicznych oraz pobraną z telefonu listą kontaktów.

Miłośnikom surfowania w sieci zadedykowano przeglądarkę internetową, do której AURO oferuje dostęp już z poziomu głównego menu. Zaletą godną odnotowania jest wyposażenie nawigacji w transmiter FM. Pozwala on na wydobycie dźwięków urządzenia przez zestaw głośników samochodowych. Urządzenie oferuje dodatkowo kalkulator, kalendarz oraz  gry. Popularną funkcją może okazać się równoczesne korzystanie z odtwarzacza muzyki i programu do nawigacji. Niestety większość urządzeń nie oferuje takiej możliwości i użytkownik jest zmuszony decydować czy w danym momencie ma ochotę słuchać muzyki czy też odbierać komunikaty nawigacji. W przypadku nowego modelu NavRoad nie ma takiej konieczności.

Tradycją modeli tej marki jest wyposażenie ich w odblokowany system operacyjny. AURO również oferuje możliwość samodzielnego instalowania dowolnych aplikacji. Dzięki temu np. wybór programu do nawigacji leży od początku w gestii użytkownika. Na uwagę zasługuje ergonomiczne, estetyczne i nowoczesne pod względem designu menu urządzenia, które umożliwia łatwe i szybkie poruszanie się pomiędzy funkcjami nawigacji . Nowy model NavRoad to sprzęt dla użytkowników podążających za najnowszymi trendami mody, jednocześnie szanujących równowagę pomiędzy formą i treścią.  AURO to urządzenie,  które umieszczone w samochodzie staje się inteligentnym, ciekawym i atrakcyjnym towarzyszem każdej podróży. Oferuje ono m.in. szybki procesor 600 MHz, moduł GPS z funkcją SiRFAlwaysFix™.

Źródło: NavRoad

 

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL