Akademia Ekonomicznej Jazdy DAF

Akademia Ekonomicznej Jazdy DAF
ImageDRIVE YOUR BUSINESS SIŁA NAPĘDOWA TWOJEJ FIRMY to podstawowa zasada, którą stosuje się w każdym aspekcie działalności firmy DAF. Projektując nowy silnik czy podwozie, modernizując proces produkcji czy podnosząc poziom usług posprzedażnych, koncern DAF zawsze poszukuje inteligentnych i dokładnie przemyślanych rozwiązań przynoszących swoim Klientom wymierne korzyści

Jednym z ważniejszych czynników sprzyjających redukcji kosztów operacyjnych ponoszonych przez Klientów jest oszczędny sposób prowadzenia pojazdu.

Akademia Ekonomicznej Jazdy DAF powstała z myślą o przedsiębiorstwach flotowych, jak i indywidualnych kierowcach, których umiejętności mają ogromny wpływ na wyniki firm transportowych, zarówno pod względem wizerunku i zadowolenia klienta, jak i rentowności oraz bezpieczeństwa.

Na czym polega szkolenie?
Akademia Ekonomicznej Jazdy DAF zajmuje się zagadnieniami praktycznymi, pozwalającymi na maksymalizację osiągów pojazdu, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Podstawowe elementy szkolenia dotyczą ograniczenia poziomu zużycia paliwa, minimalizacji czasu przestoju wynikającego z nadmiernego zużycia pojazdów oraz zwiększenia bezpieczeństwa kierowcy oraz ładunku.
Podczas kursu nie wystarczy słuchać tu trzeba działać! A jak wiadomo, najlepiej uczymy się poprzez działanie. Pierwszy etap to około godzinna jazda ciężarówką z jednym lub dwoma uczestnikami szkolenia po dokładnie zaplanowanej trasie. W miarę możliwości uczestnicy zamieniają się miejscami - możliwość zaobserwowania kolegi przy pracy jest naprawdę pouczającym doświadczeniem.
Następnym krokiem jest wyjaśnienie kierowcom podstawowych zagadnień dotyczących ekonomicznej jazdy, ilustrowane stosownymi przykładami. Po części teoretycznej wracamy na znaną już trasę, jednak tym razem zadanie kierowcy polega na praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy teoretycznej oczywiście przy aktywnym udziale instruktora, który teraz zna mocne i słabe punkty kierującego.

Oszczędna i bezpieczna jazda
Rzeczywistą miarą rezultatów szkolenia jest redukcja poziomu zużycia paliwa, która w zależności od umiejętności kierowcy osiąga nawet 15%. Jednak to nie wszystkie korzyści: w Akademii Ekonomicznej Jazdy DAF kierowcy uczą się, że jazda świadoma to jazda ekonomiczna i za razem bezpieczna.
Informacje dodatkowe

  • Akademia Ekonomicznej Jazdy DAF używa ciągnika siodłowego marki DAF, model FT XF95 430 oraz, jeśli jest takie zapotrzebowanie pojazdów użytkowanych przez klientów.

  • Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat potwierdzajacy ukończenie kursu.

Cena kursu: nieznana
Dane kontaktowe: Krzysztof Rogalski
Tel.: 022 4589533
Tel. kom.: 605850260
Fax.: 022 4589539
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL