Nr 3/2008

Nr 3/2008

Zawartość newslettera z dnia: 24 stycznia 2008 nr 3/2008

 

Newsletter 24.01.2008r. nr 3/2008

Mechanik roku 2007 - 2-gie miejsce dla Polaków

W styczniu, w Saint Priest, odbył się finał europejskiego konkursu mechaników Renault Trucks. W edycji 2007 Polska załoga zajęła 2-gie miejsce tuż za drużyną holenderską wyprzedzając drużynę z Francji....

 

 

Pilotaż przy wykonywaniu przewozów drogowych

Materiał sponsorowany

Nieraz przejazd pojazdu ponadnormatywnego wymaga pilotażu. Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 26 kwietnia 2004 r. w sprawie pojazdów wykonujących pilotaż (Dz. U.nr 110,poz.1165 z dnia 13 maja 2004 r.) podaje pojazdy, które wymagają pilotażu.

POLECAMY W SKLEPIE

 

 

 

AKTUALNO¦CI

"Zimowa jakość" paliw na stacjach Statoil

24 stycznia 2008

Powiększ Koncern Statoil, przygotował dla swoich klientów specjalne paliwa przystosowane do panujących zimą warunków pogodowych. Zimowy SupraDiesel oraz zimowy SupraGaz. Dodatkowo w rejonach narażonych na bardzo niskie temperatury stacje Statoil proponują arktyczny olej napędowy Arctic Diesel, stworzony do pracy w ekstremalnie niskich temperaturach – nawet do -32oC.


Akcja "IDˇ ŚWIĘTA" odniosła wielki sukces

24 stycznia 2008

Coroczna akcja radiowej Trójki, której ostatnia edycja zorganizowana została wspólnie z PKN ORLEN i Fundacją ORLEN Dar Serca, przyniosła rekordowe sumy, a wydana w jej ramach świąteczna płyta zyskała status Złotej Płyty. Zebrane fundusze wesprą Rodzinne Domy Dziecka.


Tirowcy szykują szturm na stolicę

24 stycznia 2008

Ponad 200 ciężarówek jest już gotowych do blokady Warszawy. Jeśli minister finansów nie odpowie w czwartek na żądania kierowców, w piątek TIR-y sparaliżują miasto - zapowiada "Życie Warszawy".

 

 

WSZYSTKO O DROGACH

Opóźnienia przy budowie kluczowych autostrad

22 stycznia 2008

PowiększPlan modernizacji drogi krajowej numer 8 przygotowali naukowcy z Politechniki Krakowskiej i Gdańskiej. Jego priorytetem stało się oddzielenie pieszych i rowerzystów od ruchu kołowego. Jak wskazują bowiem statystyki, aż 30 proc. ofiar śmiertelnych na drogach krajowych stanowią piesi. W ramach programu

 

 

Branżowy Katalog Firm

Portal 4Trucks.pl udostępnił wszystkim zainteresowanym nowy Branżowy Katalog Firm. Pod adresem internetowym: http://firmy.4trucks.pl publikowane są dane teleadresowe firm i instytucji z branży transportowej. Wszystkich zainteresowanych darmową promocją swojej firmy zapraszamy do dodawania wpisów lub kontaktu z redakcją.

 

Tworząc Katalog Firm chcemy umożliwić firmom, których nie stać na drogie wpisy do innych katalogów komercyjnych, promocję i bezproblemowe dotarcie do docelowej grupy odbiorców. Nowością w tego typu katalogach, jaką oferujemy jest m.in. lokalizacja firm na interaktywnych mapach-powiedziała Beata Gierada, wydawca portalu 4Trucks.pl.

 

Dodatkowo dla tych, którym darmowy wpis nie wystarczaja, portal 4Trucks.pl oferuje reklamę na w dowolnym miejscu na stronach serwisu.

 

 


 

 

 
     

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL