Ciężarówka DAF na wystawie Delhi AutoExpo

Ciężarówka DAF na wystawie Delhi AutoExpo

targi_deli_600

Firma PACCAR zaprezentowała ciężarówkę Premium DAF CF na Delhi AutoExpo, największym motoryzacyjnym pokazie w Indiach.  Wystawiany DAF CF jest wyposażony w 180-konny silnik PX-6 PACCAR i zabudowę Asia MotorWorks (AMW). DAF jest wiodącym producentem ciągników szosowych w Europie.  Ciężarówki DAF są sprzedawane i serwisowane przez sieć ponad 1000 niezależnych punktów sprzedaży na całym świecie.

PACCAR jest wiodącym światowym producentem w dziedzinie projektowania, produkcji oraz obsługi klienta w branży lekkich, średnich i ciężkich ciężarówek, produkowanych pod markami Kenworth, Peterbilt oraz  DAF. Świadczy również usługi finansowe i informatyczne, oraz jest dystrybutorem części zamiennych do ciężarówek w zakresie odpowiadającym produkcji podstawowej. Firma PACCAR jest notowana na giełdzie  NASDAQ Global Select Market z kodem PCAR, a jej strona internetowa to www.paccar.com. Pojazdy DAF cieszą się powodzeniem ze względu na ich niezawodność, wydajność i wysoki komfort pracy kierowcy. Targi AutoExpo 2012 to okazja do spotkania się z potencjalnymi klientami, dealerami i dostawcami.

-Indie są jednym z największych i najszybciej rozwijających się rynków samochodów ciężarowych na świecie. Impreza AutoExpo jest znakomitą okazją do pokazania naszego wiodącego w branży produktu DAF hinduskim klientom komercyjnym-  powiedział Dan Sobic, wiceprezes zarządu PACCAR.

Źródło: DAF Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL