Platinum Ultor CG-4 15W-40 dopasowany do konkretnych potrzeb

Platinum Ultor CG-4 15W-40 dopasowany do konkretnych potrzeb

orlen_600

Trend rynkowy polegający na jednostkowym podejściu do klienta nie ominął branży motoryzacyjnej, która jest szczególna wrażliwa na ściśle określone potrzeby rynkowe, a także na nowoczesne rozwiązania i nowe technologie.  Co roku na rynku pojawiają się samochody z coraz bardziej zaawansowanymi, pod względem konstrukcyjnym i technologicznym, silnikami. Dotyczy to m.in. segmentu samochodów użytkowych, do których należą minibusy, vany, czy samochody dostawcze wyposażone zazwyczaj w silniki wolnossące  i  misę olejową o pojemności od 5 do 10 litrów.

Konkretne potrzeby pojazdów użytkowych skłoniły firmę Orlen Oil do wprowadzenia nowych dziesięciolitrowych opakowań, w których oferowany jest olej silnikowy Platinum Ultor  CG–4 15W–40. Jest to mineralny, wielosezonowy olej silnikowy typu Super High Performance Diesel Oil (SHPDO) przeznaczony do mocno wysilonych silników wysokoprężnych. Cechami  charakterystycznymi tego produktu są bardzo dobre właściwości przeciwzużyciowe i  antykorozyjne. Gwarantuje on  wydłużenie okresu eksploatacji oraz zapobiega zakleszczaniu się pierścieni tłokowych. Jego wysoką jakość potwierdzają rekomendacje udzielone przez czołowych producentów samochodów, wśród których znajduje się Mercedes Benz, MAN, Volvo, Renault, TEDOM.

- Nowatorska pojemność znanego i cenionego przez polskich kierowców oleju silnikowego Platinum Ultor CG-4 15W–40 to wynik realizacji polityki firmy, która dąży do optymalnego dostosowywania oferty produktowej do  potrzeb i wymagań klientów. Dostępne na rynku oleje silnikowe sprzedawane są zazwyczaj w opakowaniach pięcio- lub dwudziestolitrowych, co  wpływa na dylematy klientów zmuszonych do zakupu produktów nie do końca spełniających ich potrzeby. Nowe, dziesięciolitrowe opakowania pozwoliły firmie Orlen Oil dostosować olej Platinum Ultor CG-4 15W–40 zarówno do jakościowych, jak i ilościowych potrzeb klientów. Do tej pory kierowcy kupowali dwa oleje w opakowaniach pięciolitrowych, które nabywali w nieco wyższej cenie bądź też decydowali się na zakup jednego dwudziestolitrowego opakowania, które choć tańsze, przewyższało ich  potrzeby. Zakup oleju Platinum Ultor CG-4 15W–40, sprzedawanego w dziesięciolitrowych opakowaniach wpłynie na redukcję kosztów ponoszonych przez kierowców - mówi Sebastian Żywczyk, Kierownik Działu Motoryzacji Orlen Oil.

Orlen Oil - dobierz olej


Źródło: Orlen Oil

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL