Odbiór nowych pojazdów DAF przez UT Jurewicz

Odbiór nowych pojazdów DAF przez UT Jurewicz

daf_600

Firma UT Jurewicz, zajmująca się transportem towarów na terenie Europy Zachodniej i Wschodniej, odebrała w siedzibie dealera DAF DBK Sp. z o.o. w Białymstoku 2 pojazdy DAF FT XF105 Space Cab. Flota firmy obejmuje obecnie 35 DAF-ów, a w tym roku planuje ją poszerzyć o kolejne 4 ciągniki DAF.

Zakupione ciągniki DAF FT XF105 wyposażone są w 460-konne, ekonomiczne silniki Paccar MX, skonstruowane z myślą o intensywnej eksploatacji. Pojazdy najczęściej pokonują ogromne trasy Europa Zachodnia - Rosja, dlatego każdy z nich wyposażony został w dwa zbiorniki paliwa o łącznej objętości 1500 litrów. Posiadają monitoring obciążenia osi oraz 12-biegowe manualne skrzynie biegów.
- O wyborze DAFa od lat decyduje niezawodność tych pojazdów. Firma UT Jurewicz już od kilkunastu lat zakupuje pojazdy DAF. W ciągu ostatnich dwóch lat odebrała 35 nowych ciągników XF105 w wersjach Super Space Cab i Space Cab. - przyznaje prezes firmy,  Jarosław Jurewicz.

Firma UT Jurewicz istnieje na rynku polskim od 1992 r., a jej siedziba mieści się w Suwałkach. Świadczy  ona międzynarodowe usługi transportowe na terenach krajów Europy Zachodniej, a także Rosji, Białorusi i krajów nadbałtyckich. Współpracuje z największymi spedytorami europejskimi oraz pochodzącymi z krajów byłego ZSRR. Posiadana flota samochodowa jest systematycznie powiększana o nowe ciągniki i naczepy najlepszych producentów.

DBK Sp. z o.o., autoryzowany dealer DAF, należy do holdingu motoryzacyjnego GRUPY DBK, który skupia szereg mniejszych spółek oferujących usługi i produkty dla branży transportowej m.in.: pojazdy ciężarowe i dostawcze, naczepy, wynajem środków transportu, leasing, ubezpieczenia, części zamienne, naprawy serwisowe i stacje diagnostyczne. Prowadzi sześć autoryzowanych serwisów zlokalizowanych w północnej Polsce: Olsztyn, Białystok, Toruń, Koszalin, Szczecin i Gdańsk.

Źródło: DAF Trucks Polska

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL