Przyczepy Humbaur dla branży budowlanej

Przyczepy Humbaur dla branży budowlanej

HTK_tandem_4T

Niemiecka firma Humbaur - producent przyczep - oferuje swoje modele dla branży budowlanej. Przedstawia obszerne portfolio produktów od 3,5 do 18 t., przeznaczonych szczególnie do prac budowlanych przy kształtowaniu terenów zielonych i przydomowych oraz dla branży wykończeniowej. Do dyspozycji mamy pięćdziesiąt wariantów przyczep w trzech kategoriach: niskopodwoziowe, wysokopodwoziowe i trójstronne wywrotki.

Przyczepy niskopodwoziowe tandemowe (seria HS)
Transportery maszyn budowlanych serii HS charakteryzują się małym kątem najazdu przy szerokości załadunku dwóch metrów. Ich wysokość załadunku jest wyjątkowo niska dzięki umieszczonym na zewnątrz oponom. Elementy konstrukcyjne, jak rama, wanna i boczne ściany są całkowicie ocynkowane, masywnie zbudowane, dzięki temu chronione i długotrwałe. Przyczepy niskopodwoziowe Humbaur Tandem pokrywają seryjnie spektrum ładowności od 3,5 do około 9,5 tony.

Przyczepy wysokopodwoziowe tandemowe (seria HBT)
Przyczepy wysokopodwoziowe Humbaur oferują szerokość załadunku 2,4 metra przy wymiarach identycznych z przyczepami niskopodwoziowymi. Dwuczęściowe rampy umożliwiają płaski kąt najazdu. W razie potrzeby można nachylić powierzchnię załadunku, dzięki temu załadunek jest tak samo łatwy, jak ma to miejsce w przypadku przyczep niskopodwoziowych. Przyczepa wysokopodwoziowa z ogumieniem bliźniaczym nadaje się do ładowności do 14 ton. Rama podwozia została ocynkowana ogniowo w procesie zanurzeniowym. Obniżane punkty mocowania gwarantują bezpieczeństwo i elastyczność zabezpieczania ładunku. Tym samym solidna seria HBT firmy Humbaur spełnia liczne wymagania branży budowlanej.

Trójstronne wywrotki tandemowe (seria HTK)
Wywrotki trójstronne mogą być przechylane o 48 stopni w bok i o 45 stopni do tyłu. Modele są dostępne do ciężarów użytkowych pomiędzy 7,4 a 13,8 ton. Skuteczna ochrona antykorozyjna i wzmocnione mosty czynią z HTK długotrwałe i uniwersalne urządzenia do transportu. Podobnie jak w każdej przyczepie Humbaur z programu dla dużych ładowności, dyszel może być regulowany dla różnych wysokości w pojazdach.

Źródło: Humbaur

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL