MAN Truck & Bus przed targami Busworld

MAN Truck & Bus przed targami Busworld

neoplan_skyliner_-600

Pod hasłem: The Way People Travel - Jak podróżują ludzie, MAN Truck & Bus prezentuje na targach w belgijskim Kortrijk (w dniach od 21 do 26 października) nowości obydwu marek autobusowych MAN i NEOPLAN. Stoisko targowe o powierzchni 1600 m2 zaprasza zainteresowanych gości do zapoznania się z głównymi atrakcjami targów i skorzystania z porad ekspertów w zakresie produktów i usług.

Na targach Busworld swoją światową premierę i jednocześnie inaugurację sprzedaży świętuje dwupiętrowy autobus Premium NEOPLAN Skyliner. MAN prezentuje Lion´s City M - zwrotny autobus o długości 10,50 m, przeznaczony do jazdy miejskiej. Na długo przed wprowadzeniem przyszłej normy emisji spalin Euro 6 MAN już teraz prezentuje w Kortrijk autobus Lion’s City z silnikiem wysokoprężnym, spełniającym wymagania normy Euro 6. Także eksponaty silników typu D08 i D20 spełniają wymagania tej normy. Jako partner producentów nadwozi MAN Truck & Bus przedstawia na targach swoją ofertę silników wysokoprężnych i silników zasilanych sprężonym gazem ziemnym (CNG) do autobusów a także ich komponenty np. osie. Na stoisku eksperci informować będą również o nowych koncepcjach mobilności np. Bus Rapid Transit dla publicznego transportu miejskiego. Na zewnątrz hali targowej można będzie odbyć jazdę próbną autobusem z napędem hybrydowym MAN Lion´s City Hybrid.

Odwiedzający stronę internetową www.NEOPLAN-BUS.com już teraz mogą zapoznać się ze szczególnymi wrażeniami, jakie można odnieść, siedząc w nowym autobusie Skyliner. Obydwa poziomy nowego dwupoziomowego Premium można odkrywać wirtualnie i trójwymiarowo. Panoramy 3D są fascynującymi dziełami optycznymi - każda z nich składa się z 24 pojedynczych zdjęć o rozmiarze 40 megapikseli. Na rozświetlonym górnym pokładzie wrażenie przestrzeni jest szczególnie silne - duże przeszklone powierzchnie pozwalają oglądać zapierające dech w piersiach widoki. Szczególnie atrakcyjne elementy wyposażenia są objaśniane przez dodatkowe informacje, jakie można wyświetlić na ekranie. Koncepcja SkyLights autobusu Skyliner składa się z trzech elementów: biegnące ukośnie do góry i przechodzące w dach szyby boczne oraz przeszklone segmenty dachu tworzą niemal kompletną, rozciągającą się na całej długości autobusu szklaną powierzchnię.

Źródło: MAN Truck & Bus AG

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL