Schmitz Cargobull w Rosji

Schmitz Cargobull w Rosji

4truckspl-Schmitz-Cargobull

Schmitz Cargobull otwiera Centrum Cargobull Trailer niedaleko Sankt Petersburga. Krasny Bor jest położony około 25 km od centrum aglomeracji i jest to pierwszy w Federacji Rosyjskiej punkt Schmitz Cargobull.

Schmitz Cargobull poszerzy nowe Centrum sprzedaży o pojazdy używane, serwis i sklep Trailer Cargobull.Schmitz Cargobull w RosjiPark logistyczny, na terenie którego mieści się punkt niemieckiej firmy został zbudowany bezpośrednio przy drodze europejskiej nr E105, łączącej St. Petersburg ze stolicą Rosji - Moskwą. Projekt utworzenia w Rosji Centrum Cargobull Trailer został zainicjowany przez Grupę Sotrans, która na tamtejszym rynku jest znaną marką, jako wiodący dostawca usług w pojazdach użytkowych Rosji i branży logistycznej. Sotrans i Schmitz Cargobull utrzymują bliskie stosunki biznesowe dla wielu lat.

Uroczyste otwarcie parku logistycznego i Cargobull Trailer Centrum odbyło się 2 marca 2012 z udziałem prezesa Sotrans, Alexandra Bronovskiego oraz licznych gośćmi. Podczas swojego przemówienia Andreas Schmitz, podkreślił korzystną lokalizację parku logistycznego i podkreślił ogromny potencjał krajów Europy Wschodniej dla branży pojazdów użytkowych.

Po kryzysie w 2009 i 2010, rynki w Europie Wschodniej i Rosji odrodziły się na nowo. W rezultacie, Schmitz Cargobull odnotował wzrost sprzedaży, w 2011 roku, do około 5000 szt.


4trucks.pl / Schmitz Cargobull


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL