Randstad Awards 2012 dla firmy Mercedes

Randstad Awards 2012 dla firmy Mercedes

Randstad2012-4truckspl

Mercedes-Benz Polska jest jednym z trzech najbardziej atrakcyjnych pracodawców na polskim rynku.

Zostało to potwierdzone przez firmę Randstad, która w swoim rankingu Randstad Awards 2012 uwzględniła ponad 150 największych działających w Polsce przedsiębiorstw.Ideą rankingu Randstad jest wyłanianie firm, uważanych przez potencjalnych pracowników za najbardziej atrakcyjne. W zestawieniu brane jest pod uwagę wiele aspektów: m.in. innowacyjność, warunki finansowe, panująca w pracy atmosfera, czy siła marki. Ranking narodził się 12 lat temu w Belgii i przeprowadzany jest obecnie w 15 krajach. W Polsce była to jego druga edycja.

Wyniki ponad 7000 nadesłanych ankiet analizowane są przez zespół ekspercki, który na tej podstawie układa ranking najbardziej atrakcyjnych pracodawców. W tym roku, Mercedes-Benz Polska został uznany za jedno z trzech najbardziej atrakcyjnych przedsiębiorstw, co stanowi awans względem zeszłorocznych wyników, kiedy firmie przyznano czwarte miejsce.


Galę, która odbyła się 15 marca w Warszawie poprowadziła znana dziennikarka i laureatka wielu nagród publiczności, Monika Richardson. Statuetkę dla Mercedes-Benz Polska odebrał Peter Schymon, Wiceprezes i Dyrektor Finansowy firmy.

4trucks.pl / Mercedes-Benz PolskaWyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL