Mercedes Sprinter Economy

Mercedes Sprinter Economy

Sprinter

Niewielu pracowników może się pochwalić tak bogatym życiorysem jak Sprinter.Sprinter Economy ma wszystko, czego można oczekiwać od profesjonalisty. Oferuje on klimatyzację, ESP, ABS, ASR, BAS i EBD. Co więcej, jest również dostępny w formule Lease& Go, dzięki której nabywca musi pojazd jedynie zatankować - kompletny serwis i pełne ubezpieczenie są już w niej zawarte. A to wszystko już za 979 zł netto miesięcznie!Ponieważ każdy ma inne potrzeby, klient może dostosować Sprintera Economy do swoich indywidualnych potrzeb. Dlatego pojazd dostępny jest w dwóch wersjach silnikowych (100 i 130–to konnej) i może posiadać dwie różne dopuszczalne masy całkowite.

- Z pomocą nowego Sprintera Economy chcemy dotrzeć do nowej grupy klientów. Zdajemy sobie sprawę, że przy obecnej sytuacji rynkowej wiele firm, niezależnie od swojej wielkości, musi dobrze przemyśleć każdą inwestycję. Do nich właśnie kierujemy naszą propozycję oferując samochód dostawczy Mercedes-Benz w tak atrakcyjnej cenie - tłumaczy Grzegorz Sawicki, szef sprzedaży samochodów dostawczych Mercedes-Benz.

4trucks.pl / Mercedes-Benz PolskaPrzeczytaj też:
Nagroda Master Truck of the Year 2012 dla Actrosa

13 najważniejszych redakcji branżowych, w tym nasz portal 4Trucks.pl, nadało nowemu Actrosowi tytuł "Master Truck of the Year 2012". Master Truck 2012

Już po raz drugi na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi zjechały się ciężarówki z całej Europy i uroczyście w piątek 6 lipca rozpoczęła się 8 edycja Master Truck 2012. Nowa odsłona firmy KM IMPORT

W dniu 14 czerwca b.r. w Starej Łubiance mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystym przecięciu wstęgi i otwarciu oddziału MAN Top Used w siedzibie firmy KM IMPORT. Samochód Dostawczy Roku 2012

Nieco w cieniu wielkich wydarzeń sportowych, sędziowie rozstrzygnęli inny mecz: o tytuł Samochodu Dostawczego Roku 2012. Uboat Line SA - optymalizacja kosztów w spedycji

Koszty spedycji często stanowią duży procent ponoszonych wydatków, szczególnie dla firm sprowadzających towary z zagranicy.

City Navigator - kolejna wersja

city-navigator-garmin-4truckspl

W najnowszej wersji City Navigator Europe NT 2013.10 dodanych zostało ponad 800 000 punktów adresowych na terenie polskich miast, co łącznie daje kierowcom dostęp do bazy  3 380 909 adresów w kraju.

Nowa nawigacja TomTom Via 130

TomTom_Via_130

Dnia 04.05.2012 roku firma TomTom przedstawiła  nawigację TomTom Via 130, wyposażoną w nową funkcję Speak & Go. Ruszyła kampania: Piłeś? Nie jedź!

Drogi_polskie_21

Podczas długiego weekendu majowego w 2011 r. Policja zatrzymała 2268 nietrzeźwych kierowców.

IVECO Trakker w wersji Limited Edition Dakar

iveco-trakker-dakar-intermat

Podczas kwietniowych Międzynarodowych Targów Intermat 2012 w Paryżu, poświęconych budownictwu, IVECO zaprezentowała limitowaną serię pojazdu Trakker: Limited Edition Dakar.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL