Zasław wspiera Optifuel 2012

Zasław wspiera Optifuel 2012

Zaslaw-optifuel-4truckspl

Rusza kolejna edycja Optifuel. Producent przyczep, naczep i zabudów firma ZASŁAW uczestniczy w kolejnej edycji Optifuel - projektu z ogromnym rozmachem organizowanym wspólnie z Renault Trucks Polska.

Renault Magnum oraz naczepa firanka ZASŁAW tworzą zestaw testowy, na którym kierowcy będą rywalizować w konkursie "Obniż koszty paliwa" czyli najmniejszego zużycia paliwa.

Konkurs Optifuel to coroczny projekt organizowany przez Renault Trucks polegający na tournee po Polsce, gdzie w kilkunastu punktach odbywa sie konkurs dla kierowców. Kierowcy rywalizują między sobą o wejście do Wielkiego Finału, w którym wyłaniany jest zwycięzca - kierowca najwydajniejszej jazdy (najmniejsze zużycie paliwa).

Projekt to również szkolenia dla firm i kierowców, w czasie których uczestnicy uczą się technik jazdy z jak njamniejszym zużyciem paliwa.Na potrzeby konkursu firma ZASŁAW dostarczyła nową naczepę firankę w specjalnej konkursowej grfaice. Więcej o produkcie: Pierwszy konkurs - 29 marca w Poznaniu (Bernard Trucks). Zakończenie etapów konkursu: 21 czerwca, a Wielki Finał w jesieni.


4Trucks.pl / ZASŁAWfacebook_100x100 twitter_logo youtube_logoWyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL