Lotos Optima - kolejne dwie stacje

Lotos Optima - kolejne dwie stacje

Lotos-Optima-4trucks

Spółka LOTOS Paliwa uruchomiła dwie stacje ekonomicznej sieci LOTOS Optima.

Chodzi o obiekty w Tomaszowie Mazowiecki i miejscowości Kolonia Borek koło Częstochowy, przy DK 791. Natomiast pod koniec czerwca do sieci dołączy stacja przy CH Turawa w Opolu.Będzie to obiekt własny, budowany od podstaw. Na stacji oprócz PB95 i ON dostępny będzie również autogaz. W ofercie pozapaliwowej klienci znajdą sklep oraz kącik gastronomiczny. Ww. stacja będzie drugą Optimą w województwie opolskim. Pierwszą jest placówka w Kędzierzynie Koźlu, uruchomiona w ub. r.     

- Naszym kluczowym zadaniem na ten rok pozostaje dynamiczny rozwój sieci LOTOS Optima. Dzięki niemu LOTOS Paliwa jest w stanie wrócić na pozycję wicelidera krajowego rynku, pod kątem wielkość sieci - przyznaje Paweł Lisowski, prezes LOTOS Paliwa - Jeśli chodzi o Śląsk, gdzie sprzedaż paliw stoi na najwyższym poziomie w Polsce, to operujemy dziś siecią 18 stacji LOTOS Optima w tym regionie.

Stacje w Tomaszowie Mazowieckim i Kolonii Borek wyposażone są w dystrybutory PB95, ON i LPG. Dla kierowców TIR-ów dostępne są dystrybutory high speed. Dodatkowo obie placówki mają w swojej ofercie sklep oraz kącik gastronomiczny.

W styczniu 2012 r. minęło szesnaście lat od powołania spółki LOTOS Paliwa, odpowiadającej za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw LOTOS. Aktualnie w sieci LOTOS funkcjonuje łącznie 365 stacji dogodnie zlokalizowanych w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży.

Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacji przy autostradach i drogach ekspresowych w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych oraz rozwija sieć ekonomiczną pod nazwą LOTOS Optima.

Lotos Optima - mapa stacji

4trucks.pl / Lotos Paliwa

 


facebook_100x100 twitter_logo youtube_logo 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL