Cruser Sigma 4.net z dostępem do Internetu

Cruser Sigma 4.net z dostępem do Internetu

cruser_nawi_600

Cruser wprowadził do oferty nowy model nawigacji - Sigma 4.net. Nawigacja została wyposażona w 4,3-calowy ekran LCD i procesor MediaTek. Urządzenie zapewnia dostęp do internetu za pomocą połączenia Bluetooth z telefonem komórkowym.

Dzięki temu nawigacja wykorzystuje online wszystkie możliwości omijania korków i innych utrudnień drogowych, jakie daje AutoMapa Traffic LiveDrive! Mimo tylu zaawansowanych technologii Cruser Sigma 4.net dostępny jest w atrakcyjnej cenie!

Cruser Sigma 4.net jest optymalnym wyborem dla kierowców poszukujących kompaktowego urządzenia, które obsługuje najnowsze mapy GPS i jednocześnie jest samochodowym centrum rozrywki. Płynną i szybką obsługę map pracujących w trybie 3D zapewnia ultra-nowoczesny procesor MediaTek i pamięć operacyjna 128MB.
Dzięki wykorzystaniu telefonu komórkowego jako modemu, nawigacja umożliwia również dostęp do internetu przez wbudowaną przeglądarkę internetową. Ekran o wysokiej jakości zapewnia komfortowe korzystanie z serwisów informacyjnych i poczty elektronicznej. Połączenie z internetem jest także wykorzystywane do pobierania najświeższych danych online o korkach i innych utrudnieniach w ruchu drogowym przez AutoMapę Traffic LiveDrive!

Wielu użytkowników nawigacji zainteresują wyniki przeprowadzonych testów, które wykazały, iż Cruser Sigma 4.net łączy się z satelitami i ustala pozycję w ciągu zaledwie kilkunastu sekund. Jest to obecnie zdecydowanie jeden z najlepszych wyników na rynku. Nawigacja Cruser Sigma 4.net posiada także rozbudowane funkcje współpracy z telefonem komórkowym. Może działać jako wysokiej jakości zestaw głośnomówiący, który pozwala na wykonywanie połączeń wychodzących i odbieranie połączeń przychodzących. Nawigacja zapamiętuje historię wybranych numerów oraz umożliwia import książki adresowej z telefonu. Warto też zwrócić uwagę na dużą ilość dodatkowych, przydatnych funkcji, np. odtwarzacz plików multimedialnych, kalendarz, kalkulator, notatnik oraz czytnik plików tekstowych.

Źródło: Quanteec Europe

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL