Aukcje transportowe Clictrans.pl

Aukcje transportowe Clictrans.pl

aukcje-transportowe-4trucks

Rusza pierwszy w Polsce serwis aukcji transportowych działający na zasadzie C2B.

Wirtualna giełda transportowa kontaktuje przewoźników z klientami indywidualnymi i pomaga firmom transportowym znaleźć nowych klientów oraz nowe zlecenia na trasach krajowych i międzynarodowych. Innowacyjne rozwiązanie doceniło już 2 tysiące polskich przewoźników.Clictrans.pl powstał w 2010 r., by kojarzyć osoby, które szukają transportu np. mebli, motoru, samochodu, sprzętu AGD lub innych towarów, z przewoźnikami, którzy akurat jadą daną trasą, mają miejsce w samochodzie i mogą przewieźć przesyłkę w korzystnej cenie. Idea jest prosta: klient wstawia na stronę ogłoszenie (dokładnie opisuje w nim przesyłkę, trasę oraz termin), które trafia do bazy firm transportowych Clicktrans.pl. Przewoźnik, który jedzie trasą podaną w ogłoszeniu i może zabrać przesyłkę, zamieszcza swoją ofertę pod ogłoszeniem. Ostateczna decyzja należy do klienta i to ona wybiera propozycję, która najbardziej mu odpowiada.  

- Na Clicktrans.pl firmy transportowe mają bezpłatny dostęp do nowych zleceń transportowych przez 24 godziny na dobę. Zapewniamy przewoźnikom szereg udogodnień m.in. filtrowanie geograficzne, filtrowanie przesyłek po kategoriach np. przeprowadzki, pojazdy itp., czy automatyczne powiadomienia na maila o nowych ogłoszeniach. Jesteśmy świadomi jak cenny jest czas i praca przewoźników. W celu ułatwienia im pracy, ogłoszenia umieszczane na Clicktrans.pl są bardzo dokładnie opisane np. wymiary przedmiotu, waga, trasa transportu, daty preferowanego transportu. Wszystko po to, aby przewoźnik w łatwy i szybki sposób mógł wycenić transport. W ramach naszego serwisu umożliwiamy przewoźnikom również wygodny kontakt, wymianę informacji z potencjalnym klientem - wyjaśnia Michał Brzeziński, współtwórca serwisu
Clicktrans.pl.

Zmorą przewoźników są tzw. "puste przebiegi". Statystyki GUS mówią, że stanowią aż 35% przejazdów transportowych. Oznacza to, że 35 na 100 przejazdów w transporcie zarobkowym odbywa się pustym lub nie w pełni załadowanym samochodem. Przy rosnącej cenie paliw  powoduje to znaczne straty ekonomiczne. W czasach, gdy wiele firm transportowych boryka się z problemem optymalnego wykorzystania pojazdów i efektywnej organizacji przejazdów, Clicktrans.pl jest rozwiązaniem, korzystnym dla obu stron: klienci mogą w łatwy i szybki sposób znaleźć przewoźnika, który profesjonalnie i w dobrej cenie przewiezie przesyłkę, a firmy transportowe otrzymują dostęp do błyskawicznie aktualizowanej i wciąż powiększającej się bazy dodatkowych zleceń.
Dla przewoźnika to także możliwość dodatkowej promocji, ponieważ zadowoleni klienci wystawiają firmom przewozowym rekomendacje i opinie - są one brane pod uwagę przez kolejnych klientów serwisu.
To również szansa na pozyskanie nowych klientów i zdobycie zleceń na nowych trasach. Na Clicktrans.pl zlecenia są różnorodne, od najmniejszych, np. paczki z Warszawy do Gdyni poprzez przeprowadzkę na trasie Kolonia- Kłodawa aż po 10 ton ładunku na paletach euro, które muszą zostać przewiezione z Hillscheid do Dębicy. Każdy przewoźnik - i duży i mały - znajdzie tu coś dla siebie.
Co najważniejsze, dostęp do zleceń jest dla firm transportowych całkowicie bezpłatny. Opłatę wnosi się dopiero od zrealizowanej transakcji. Nie ma także abonamentów, a weryfikacja jest szybka i sprawna.

4Trucks.pl / Clicktrans.pl


facebook_100x100 twitter_logo youtube_logoWyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL