DAF Trucks: nowe Centrum Dystrybucji Części

DAF Trucks: nowe Centrum Dystrybucji Części

DAF-trucks-paccar-4trucks

Firma DAF zamierza zainwestować 30 milionów euro w budowę nowego i ultranowoczesnego Centrum Dystrybucji Części PACCAR w holenderskim Eindhoven.

- Nowe centrum dystrybucji części zamiennych zastąpi dotychczasowe centrum działające w Eindhoven i umożliwi dalszy rozwój firmy - powiedział Harrie Schippers, prezes DAF Trucks N.V. - W 2011 roku firma DAF zanotowała rekordowy, wynoszący 15,5% udział w rynku sprzedaży samochodów ciężarowych o masie powyżej 16 ton i osiągnęła pozycję lidera rynku w segmencie ciągników siodłowych. Na sukces marki DAF złożyły się nasza wspaniała sieć dystrybucyjna oraz wszechstronny asortyment produktów posiadający najlepsze w branży wsparcie usługowe zapewniane przez firmy takie jak PACCAR Financial i PACCAR Parts.

 Nowe Centrum Dystrybucji Części PACCAR w Eindhoven otwarte zostanie w 2013 r. - Firma PACCAR zajmuje się dystrybucją części zamiennych i świadczeniem usług posprzedażnych na obszarze całej Europy, wykorzystując w tym celu 5 strategicznie położonych centrów dystrybucyjnych w Madrycie, Budapeszcie, Moskwie, Leyland i Eindhoven zapewniających wsparcie ponad tysiącowi punktów dealerskich DAF. Budowa centrum o powierzchni 26 tysięcy m² rozpocznie się w lipcu bieżącego roku, a jej ukończenie zaplanowane jest na pierwszą połowę 2013 roku. Nowe centrum dystrybucji części zamiennych korzystać będzie z najnowocześniejszych technologii, takich jak zaawansowane systemy logistyczne, automatyczna identyfikacja za pomocą częstotliwości radiowych, inteligentne etykiety i system sterowania głosem - mówi Dick Leek, dyrektor zarządzający PACCAR Parts Europe.

4Trucks.pl / DAF Trucks

 


facebook_100x100 twitter_logo youtube_logo 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL