Ubezpiecz swoją szybę

Ubezpiecz swoją szybę

nordglass-4trucks

Stosunkowo nowy produkt - ubezpieczenie szyby samochodowej, cieszy się coraz większą popularnością wśród zmotoryzowanych.

Dlaczego warto skorzystać z tego rodzaju ubezpieczenia informuje NordGlass, właściciel największej sieci naprawy i wymiany szyb samochodowych?

- Jednym z podatniejszych na uszkodzenie elementów konstrukcji samochodu jest szyba, często pojawiają się na niej odpryski czy pęknięcia. Konieczna jest wtedy jej naprawa lub wymiana. Dzięki ubezpieczeniu likwidacja szkody odbywa się bezgotówkowo w profesjonalnej sieci serwisowej. Ważną informacją dla osób ubezpieczonych jest fakt, że nasze serwisy znajdują się na terenie całej Polski - mówi Michał Misiurny, manager ds. klientów ubezpieczeniowych w sieci NordGlass - Nie ma więc problemu z naprawą lub wymianą szyby, bez względu na to, gdzie znajduje się samochód. Dysponujemy również zespołami wyjazdowymi, co jest pomocne w przypadku braku możliwości dojazdu klienta do jednego z naszych warsztatów. Taka naprawa dokonywana jest wtedy w miejscu postoju samochodu.

Największym atutem tego typu ubezpieczenia jest jego niska cena, która wynosi od 60 do 120 zł (w zależności od ubezpieczyciela), dla porównania – cena autocasco to wydatek od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Kolejnym argumentem przemawiającym za takim rozwiązaniem jest fakt, że w przypadku wystąpienia uszkodzenia, bez względu na przyczynę i wartość szkody, w kolejnym roku klient firmy ubezpieczeniowej nie traci zniżek w składce, jak to ma miejsce w przypadku AC. Zatem ubezpieczenie szyb samochodowych jest kapitalnym uzupełnieniem zarówno obowiązkowego ubezpieczenia OC, jak i dobrowolnego AC.

Sieć serwisów szyb samochodowych NordGlass współpracuje z 15 ubezpieczycielami komunikacyjnymi, czyli większością na rynku.

4Trucks.pl / NordGlass

 


facebook_100x100 twitter_logo youtube_logo 

Przeczytaj też:
Prezenty dla klientów od NordGlass

Największa polska sieć serwisów wymiany i napraw szyb samochodowych NordGlass ruszyła z kolejną odsłoną wakacyjnej kampanii reklamowej. Ponad milion kierowców w Polsce z szybami NordGlass

Największy producent szyb samochodowych w Polsce oraz właściciel ogólnopolskiej sieci napraw i sprzedaży umacnia swoją pozycję na krajowym rynku. Powłoka hydrofobowa od NordGlass sposobem na niepogodę

Pow-oka_hydrofobowa_-_600

Powłoka hydrofobowa, to technologia od lat stosowana w lotnictwie i przemyśle zbrojeniowym. Sprawia ona , że podczas jazdy, woda i brud są samoczynnie usuwane z powierzchni szyby. Dzięki hydrofobizacji kierowcy mogą czuć się znaczenie pewniej i bezpieczniej kierując pojazdem w trudnych warunkach atmosferycznych.

NordGlass rozpoczyna sprzedaż w USA

Wiodący producent szyb samochodowych kontynuuje ekspansję zagranicznąi uruchamia sprzedaż w Ameryce Północnej.  Za Atlantykiem firma zamierza oferować swój flagowy produkt - czołowe szyby samochodowe marki NordGlass. Ameryka Północna jest już piątym kontynentem, na którym Grupa będzie oferować swoje produkty.

Bezpieczeństwo zapewniane przez szyby samochodowe

Szyba samochodowa nie tylko umożliwia obserwację drogi i otoczenia podczas jazdy, ale spełnia również istotne funkcje, wypływające na ochronę pasażerów. Nie tylko osłania ona przed wiatrem, opadami atmosferycznymi, niesfornymi owadami, czy odpryskującymi z jezdni kamykami i żwirem.  Na bezpieczeństwo, zapewniane przez szybę samochodową, wpływa  szereg jej właściwości, z których czasem nie zdajemy sobie sprawy. Jakość czołowej szyby samochodowej ma kluczowe znaczenie, w kontekście dynamiki auta, odporności całego nadwozia, a nawet dachu w momencie dachowania. Ogromną rolę odgrywa ona także przy właściwym ułożeniu otwierających się poduszek powietrznych. 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL