GEFCO Maroko uruchamia nową usługę transportu lotniczo-drogowego

GEFCO Maroko uruchamia nową usługę transportu lotniczo-drogowego

GEFCO-nowa-identyfikacja_4T

GEFCO Maroko zaprezentowało nową usługę transportu lotniczo-drogowego na targach LOGISMED (Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki Basenu Morza Śródziemnego), które odbyły się w dniach 12–14 kwietnia w Casablance.

Przesyłki są transportowane drogą powietrzną zgodnie z regularnym rozkładem lotów z Szanghaju i Hongkongu w Chinach przez specjalny hub przeładunkowy w Roissy we Francji, skąd przewożone są do Maroka ciężarówkami.

Ta nowa łączona oferta zapewnia z góry określony czas transportu (trwający średnio osiem dni) i w porównaniu ze standardowymi usługami wyróżnia się niskim kosztem. Dzięki zintegrowanej sieci transportowej, w 100% zarządzanej przez GEFCO, poszczególne etapy transportu mogą być w pełni monitorowane. Dostawa odbywa się zgodnie z zasadą "full control from door-to-door".

Celem usługi "Air-route" jest dywersyfikacja oferty logistycznej GEFCO Maroko, a także lepsze reagowanie na zapotrzebowanie rynków w Afryce Północnej i w basenie Morza Śródziemnego. Usługa jest skierowana do różnych sektorów, takich jak branża samochodowa, lotnicza, elektroniczna czy przemysł produktów szybko zbywalnych.


4trucks.pl / GEFCO

 


facebook_100x100 twitter_logo youtube_logo
Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL