Kassbohrer zaprasza na AGRO SHOW 2011

Kassbohrer zaprasza na AGRO SHOW 2011

Silos-samowy_600

W dniach 23-26 września 2011 r. w Bednarach koło Poznania odbędzie się XIII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. W wystawie weźmie również udział firma Timex S.A. Generalny Importer Naczep Kassbohrer, która będzie miała przyjemność zaprezentować Państwu następujące pojazdy: Silos samowyładowczy SSK_60; niskopodwoziową rozsuwaną naczepę 4-osiową LB_4_E.

Kassbohrer należy do wiodących producentów naczep, które są w stanie przewieźć każdy rodzaj ładunku. W ofercie tego producenta znajdziemy naczepy: skrzyniowe  kurtynowe  lub burtowe z zamknięciem celnym i opcją piętrowego załadunku,  jak również z rynnami do przewozu stali w kręgach (coil-muldy); niskopodwoziowe  trzy, cztero i pięcioosiowe, stałe i   rozsuwane; cysterny do przewozu paliw płynnych, chemii, bitumu i artykułów spożywczych; naczepy do przewozu kontenerów; naczepy do przewozu samochodów ciężarowych (trucktransportery); silosy leżące do przewozu cementu i innych materiałów sypkich; silosy samowyładowcze do przewozu granulatów i artykułów spożywczych; platformy; naczepy specjalistyczne wykonywane na specjalne zamówienie klienta.

Podczas wystawy zaprezentujemy również innowacyjne rozwiązania, które Kassbohrer wprowadził na polski rynek. Naczepy Kassbohrer są sukcesywnie udoskonalane, a zmiany konstrukcyjne niejednokrotnie wprowadzane są z inspiracji pracowników firmy TIMEX. Zaprojektowaliśmy wspólnie z konstruktorami fabrycznymi naczepy, które spełniają oczekiwania polskich firm transportowych. Wykorzystaliśmy nasze doświadczenia rynkowe oraz znajomość produktów konkurencji, gdyż TIMEX od 60 lat jest związany z motoryzacją. Pojazdy zmodernizowane według naszego projektu i skonfigurowane według naszego pomysłu, znajdują uznanie nie tylko w Polsce, lecz także w Europie Zachodniej.

Na naszym stoisku będą mogli się Państwo zapoznać ze wszystkimi szczegółami technicznymi oferowanych pojazdów. Szczegóły dotyczące wystawy znajdą Państwo na oficjalnej stronie: www.agroshow.eu Wszelkie dodatkowe informacje na temat naczep Kassbohrer znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.kaessbohrer.com.pl.

Źródło: KASSBOHRER

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL