Orzeźwienie dla Trakera

Orzeźwienie dla Trakera
ImageFirma Warsaw Truck Center autoryzowany dealer samochodów ciężarowych marki DAF po raz kolejny zaskakuje nas ciekawą akcją promocyjna, skierowaną tym razem do kierowców ciężarówek. Firma DAF od zawsze kładzie nacisk na wysoki poziom swoich pojazdów, dbając o to by miejsce pracy i wypoczynku trakera było ergonomiczne i komfortowe. O krok dalej poszła w swoich działaniach marketingowych Firma WTC w akcji „Orzeźwienie dla Trakera”. Specjalnie oznakowany firmowy samochód w upalne letnie dni pojawia się na parkingach autostrady A4 i rozdaje kierowcom ciężarówek wodę mineralną.


- infrastruktura na parkingach jest niewielka i często kierowcy po prostu nie mają możliwości nabycia zwykłej butelki wody – mówią pomysłodawcy akcji „Orzeźwienie dla Trakera” – dzięki sponsorom (EFL oraz Castrol) mamy możliwość bezpłatnego rozdania wody mineralnej oraz materiałów promocyjnych naszego serwisu. Cieszy nas to, że kierowcy są mile zaskoczeni i pozytywnie wypowiadają się na temat samej akcji jak i pojazdów DAF.

Trzeba zaznaczyć, że i butelka wody jest niezwykła. Specjalnie przygotowana na potrzeby akcji etykieta na butelce i wyśmienita woda z Polanicy Zdrój znajduje uznanie u kierowców.

ImageImageImageImage


źródło: WTC

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL