Niższe ceny na dostawcze Mercedesy

Niższe ceny na dostawcze Mercedesy
ImageMercedes-Benz obniża ceny samochodów dostawczych. Mercedes-Benz Vito oraz Sprinter są oferowane po cenach o 5-7 proc. niższych. Vito – kompaktowe auto dostawcze - można kupić już od 59 900 PLN netto, zaś flagowy pojazd dostawczy z trójramienną gwiazdą na masce – Mercedes-Benz Sprinter, w wersji furgon już od 73 700 PLN netto, a w wersji podwozia pod zabudowę – od 68 100 PLN netto.
Vito i Sprinter dzięki różnorodności wariantów i indywidualizacji poszczególnych rozwiązań, sprostają wyzwaniom i specyfice zadań transportowych każdej firmy. A dzięki specjalnym akcjom handlowym, takim jak możliwość zakupu dodatkowych elementów wyposażeniowych Vito z dodatkową premią nawet do 9000 PLN netto, ich ceny są teraz bardziej przystępne.

Mercedes-Benz Leasing Polska przygotował również specjalną ofertę dla klientów, którzy postawią na niezawodność, komfort i bezpieczeństwo jazdy Sprinterem. Jest on teraz dostępny w niezwykle atrakcyjnej ofercie leasingu. Wszystkie koszty trzyletniej umowy leasingowej to 105 proc. ceny pojazdu. Można też skorzystać z oferty leasingu dwuletniego z kosztem 103 proc. lub czteroletniego z kosztem 108 proc.

W autoryzowanych stacjach obsługi Mercedes-Benz można zapoznać się ze szczegółowym cennikiem samochodów dostawczych oraz z ofertą finansowania Mercedes-Benz Bank i Leasing.


źródło: Mercedes-Benz Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL