Szeroki wybór opon

Szeroki wybór opon
ImageMagna Steyr oferuje producentom samochodów szeroką gamę usług, począwszy od produkcji podzespołów aż do montażu całych pojazdów. Do stałych klientów firmy należą takie prestiżowe marki jak: Saab, Jeep, Daimler, Chrysler i BMW. Płynność procesów produkcyjnych ma zasadnicze znaczenie, dlatego sprawny przeładunek materiałów i podzespołów jest bardzo ważnym elementem działalności austriackiej firmy.


Magna Steyr współpracuje z Działem Opon Przemysłowych Continental już od blisko 10 lat. Flota 280 wózków widłowych eksploatowanych w zakładzie jeździ po jasnych podłogach przemysłowych z prędkościami dochodzącymi do 20 km/h. Wózki przewożą ładunki o masie nawet 5 t, które są układane na regałach wysokich na 4 m.

Wilhelm Pfander przetestował niemal wszystkie opony na rynku, ale w pełni przekonany jest tylko do ogumienia przemysłowego Continental, które gwarantuje krótkie przestoje wózków i duże przebiegi.

ImageContinental będąc jednym z największych światowych producentów opon do pojazdów dostawczych oferuje szeroki wybór ogumienia dostosowanego do indywidualnych potrzeb klientów – do lekkich i ciężkich pojazdów dostawczych, busów i samochodów terenowych. Continental jest także producentem opon marek Continental, Uniroyal, Semperit i Barum do pojazdów ciężarowych i autobusów. Oddział ContiBreakdownService, działający od roku 1978, dysponuje siecią autoryzowanych partnerów, zapewniających szybką pomoc i obsługę transportowców w przypadku awarii ogumienia na trasie.

źródło: Continental AG


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL