Massimiliano Perri w Iveco Poland

Massimiliano Perri w Iveco Poland

Massimiliano-Perri-iveco-poland

Od 19 września 2011 r. firmą Iveco Poland kieruje Massimiliano Perri.

Więcej Nowy dyrektor generalny powraca do Polski po siedmiu latach, aby być odpowiedzialnym za całokształt operacji IVECO w tym rejonie. Wnosi on do polskiego przedstawicielstwa kilkanaście lat doświadczenia w koncernie IVECO.

W ubiegłym roku Iveco Poland obchodziło 15-lecie obecności w Polsce. Od początku tego roku IVECO wchodzi w skład grupy Fiat Industrial. Dla IVECO Polska pozostaje jednym z najważniejszych rynków w Europie.

Massimiliano Perri jest związany z IVECO od początku swojej kariery zawodowej tj. od 1998 r., kiedy to rozpoczął prace dla firmy Astra, przejętej przez IVECO w 1987 r. Marka Astra specjalizuje się w produkcji ciężkich wywrotek i samochodów specjalnych.

W latach 2001-2003 Massimiliano Perri był odpowiedzialny w Iveco France za logistykę części zamiennych. Potem w latach 2003-2004 kierował działem Customer Service(serwis i części zamienne) w Iveco Poland. Po powrocie do Włoch odpowiadał za zakupy części zamiennych dla europejskich fabryk IVECO. Od 2007 r. kierował działem Customer Service w australijskiej filii IVECO. Ostatnio, od początku2010 r., był odpowiedzialny za działy Customer Service na 30 rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, w tym w Polsce, oraz na rynkach Dalekiego Wschodu.

- Z radością zaakceptowałem propozycję kierowania polskim przedstawicielstwem IVECO. Ani rynek, ani polskie realia nie są mi obce, bo już tu pracowałem i miałem stały kontakt z zespołem Iveco Poland nadzorując rynek polski w zakresie działań serwisowych. Jestem pewien, że wspólnie jesteśmy w stanie umocnić pozycję
IVECO, zwłaszcza w segmencie pojazdów ciężkich
- podkreśla nowy dyrektor generalny Iveco Poland.

Massimiliano Perri jest absolwentem Wydziału Inżynierii Uniwersytetu Rzymskiego. Jak wielu Włochów jest miłośnikiem piłki nożnej i fanem sportów samochodowych. Lubi uprawiać sport na świeżym powietrzu, gra w golfa.


Przeczytaj też:
Amazon zamawia IVECO S-WAY CNG

IVECO dostarczyło już pierwsza partię 216 jednostek IVECO S-WAY CNG (na sprężony gaz ziemny), kolejne 848 jednostek zostanie dostarczone w połowie 2022 roku. Oznacza to, że całkowite zamówienie wynosi 1064 ciężarówek.

Lipiński Transport odbiera kolejne nowe IVECO S-WAY LNG

IVECO Poland przekazało firmie Lipiński Transport-Spedycja 20 ciągników siodłowych IVECO S-WAY zasilanych skroplonym gazem ziemnym (LNG).

Październik przyniósł kolejne wzrosty

W październiku 2021r. zarejestrowano 2927 pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to 16% więcej niż przed rokiem i więcej niż we wrześniu br.

IVECO TurboStar powraca!

IVECO przedstawia IVECO S-WAY TurboStar Special Edition na Grand Prix Włoch Wyścigowych Mistrzostw Europy Samochodów Ciężarowych (ETRC) FIA 2021 — zawodach odbywających się na torze Misano Adriatico.

Wydanie IVECO S-WAY NP dla firmy Sachs Trans International Ponowny wzrost liczby nowych samochodów ciężarowych

We wrześniu 2021 r. zarejestrowano 2781 wszystkich rodzajów pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to 32,4% więcej niż przed rokiem i więcej niż w sierpniu br. (+37,5%).

Pierwszy w Polsce nowy pojazd IVECO T-WAY wydany klientowi

Pierwsza w Polsce ciężarówka IVECO T-WAY została właśnie wydana klientowi, firmie SOUTH STREAM S.A. z siedzibą w miejscowości Kotorydz k./Tarczyna, która zajmuje się budową i utrzymaniem dróg w Polsce.

AGROMEX z nowymi ciągnikami siodłowymi IVECO S-WAY LNG

Firma AGROMEX Wojciech i Jacek Fraszka Sp. j. odebrała pierwsze 18 ciągników IVECO S-WAY LNG z 30 sztuk zamówionych na rok 2021. Dołączą one do 20 pojazdów IVECO S-WAY LNG, które pracują już w firmie AGROMEX od 2020 roku.

IVECO i Nikola otworzyły zakład produkcyjny E-ciężarówek

Prawie dwa lata po rozpoczęciu budowy nowy zakład Nikola w Ulm został otwarty. Firma deklaruje, że od 2022 roku mają tu być produkowane akumulatorowo-elektryczne seryjne modele Nikoli Tre.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje