VISTA 2009 - finał w czerwcu

VISTA 2009 - finał w czerwcu
VISTA - ogólnoświatowa konkurencja, a jednocześnie program szkoleniowy dla personelu punktów serwisowych Volvo Trucks i Volvo Buses przeszły właśnie fazę półfinałową. W jej wyniku, 28 zespołów z 26 krajów zakwalifikowało się do udziału w rozgrywce finałowej, zaplanowanej na czerwiec w Göteborgu. Po ośmiu miesiącach intensywnych rozgrywek, VISTA 2009 wchodzi w emocjonującą fazę finałową. Polskę będzie reprezentować zespół ze Szczecina Skrzypa 3.
 

W momencie, kiedy we wrześniu ubiegłego roku rozpoczynała się pierwsza teoretyczna runda kwalifikacyjna, przystępowało do niej 3500 zespołów z 70 krajów. Po rundzie półfinałowej, obejmującej zarówno zadania teoretyczne, jak i praktyczne, liczba ta została zawężona do 28 najlepszych zespołów z całego świata, które obecnie przygotowywują się do wzięcia udziału w ostatecznej finałowej rozgrywce w Göteborgu, która odbędzie się w dniu 11 czerwca.
 
Volvo organizuje zawody dla personelu punktów serwisowych od ponad 50 już lat. Ogólnoświatowa konkurencja pod nazwą VISTA, której uczestnikami są przede wszystkim mechanicy, pracownicy działów części zamiennych oraz osoby zajmujące się obsługą wniosków gwarancyjnych, to największe tego typu zawody w świecie, organizowane cyklicznie, co dwa lata.
 
Rozgrywki finałowe to cały dzień trudnych testów praktycznych, w których praca zespołowa, wiedza techniczna oraz umiejętność rozwiązywania problemów przy użyciu systemów Volvo w zakresie obsługi serwisowej i części zamiennych, są istotnymi czynnikami dla odniesienia sukcesu.
źródło:
Volvo Trucks

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL