Będzin II wynajęty w całości

Będzin II wynajęty w całości
ImageNiedawno pisaliśmy o otwarciu kolejnego obiektu magazyniowego ProLogis w Będzinie, a już mamy informację, że hale o powierzchni 47 600 m2 zostały wynajete w całości operatorom logistycznym.

Spółka ProLogis, właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował o podpisaniu umowy najmu na 9300 m kw. powierzchni magazynowej w ProLogis Park Będzin II z firmą RB Logistic, polskim operatorem logistycznym.

- ProLogis Park Będzin II to jedna z najbardziej trafionych inwestycji firmy w ostatnim czasie - powiedział Michał Czarnecki, Leasing Manager ProLogis w Polsce. - Zaledwie po 9 miesiącach od rozpoczęcia budowy oddajemy do dyspozycji klientów cały park i finalizujemy ostatnią transakcję najmu na dostępną powierzchnię magazynową. ProLogis Park Będzin II to nasze drugie centrum dystrybucyjne w Będzinie, będące odpowiedzią na duże zapotrzebowanie naszych klientów na nowoczesną powierzchnię magazynową w rejonie Górnego Śląska - dodał.

ProLogis Park Będzin II jest położony na północ od autostrady A4 (Wrocław-Kraków), na granicy Będzina i Sosnowca, 30 km od międzynarodowego lotniska w Pyrzowicach. Park jest przystosowany do różnych potrzeb klientów: logistyki i dystrybucji, składowania oraz produkcji lekkiej.

źródło: wnp.pl


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL