MasterDrive - leasingowa szkoła jazdy

MasterDrive - leasingowa szkoła jazdy
Ruszyła II edycja szkoleń pod hasłem Master Drive. Inicjatorem przedsięwzięcia jest firma Masterlease we współpracy z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń. Pomysł na organizację szkoleń dla użytkowników flot i fleet menagerów jest nietuzinkowy. Dlaczego? Master Drive nie jest tradycyjna szkołą radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych za kierownicą, ale szkołą unikania takich sytuacji. MasterDrive cieszy się ogromnym powodzeniem wśród uczestników kursu. W ubiegłym roku wzięło w nim udział  kilkanaście firm, w tym szacuje się około 90 kursantów.

Ideą szkoły Master Drive jest uświadomienie kierowcom wpływu stresu, a w efekcie wyeliminowanie nawyków, które obniżają efektywność i bezpieczeństwo pracy wykorzystującej samochód.

- Pilot programu prowadzony przez nas w ubiegłym roku dla użytkowników flot i fleet menedżerów cieszył się wielkim zainteresowaniem, dlatego w tym roku postanowiliśmy objąć programem pozostałe grupy klientów. Program szkolenia opracowany przez specjalistów skutecznie poprawia efektywność pracy osób aktywnych zawodowo i  intensywnie korzystających z samochodu
- podkreśla  Dorota Sutor, dyrektor ds. Marketingu Masterlease Polska.

W ramach warsztatów uczestnicy mają okazję przeanalizować własny styl jazdy oraz poznać przydatne za kierownicą techniki relaksu. Atutem szkolenia jest możliwość poznania technik efektywnego planowania pracy i wykorzystania czasu.

- Dzięki warsztatom MasterDrive poznaliśmy swoje słabe punkty i złe przyzwyczajenia. Zaskoczeniem  było to, że właściwie wystarczy zmienić parę szczegółów, żeby efektywność w pracy podczas prowadzenia samochodu zwiększyła się o kilkadziesiąt procent. Jednak najpierw trzeba te szczegóły rozpoznać - a tego uczymy się na warsztatach MasterDrive - podsumowuje Iwona Jajko, asystent zarządu firmy Grupa Telekom-Serwis, jednego z uczestników szkolenia.

Pierwsze warsztaty II edycji Master Drive odbyły się w już  Gdańsku, Rzeszowie i Lublinie. Do końca roku Masterlease Polska planuje przeprowadzić szkolenia dla Klientów w większości miast w Polsce. Następne spotkania zaplanowane są również między innymi w Warszawie i Poznaniu.


źródło:
Masterlease Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL