Dla ochrony silnika - K2 Texar Ultra

Dla ochrony silnika - K2 Texar Ultra

5w40ultra5L_600

Do wydłużenia żywotności silników Diesla marka K2 opracowała olej syntetyczny 5W-40 Texar Ultra. Sprawdza się on podczas zmiennych warunków atmosferycznych i podwyższonej eksploatacji silnika. 

Olej 5W-40 Texar Ultra to w 100 proc. syntetyczny produkt, który opracowano przy wykorzystaniu technologii Nanotech. Nanocząsteczki, po dotarciu  do krytycznych punktów silnika, integrują się z metalem, zapewniając maksymalną ochronę w każdych warunkach. Produkt zawiera także związki PAO (PoliAlfaOlefiny), dzięki czemu zapewnia doskonałe właściwości smarne, zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach. Texar Ultra w formule Longlife umożliwia także wydłużenie cyklu pomiędzy poszczególnymi okresami wymiany. Specjalnie wyselekcjonowany pakiet dodatków zapewnia maksymalną ochronę i do 2,5 proc. mniejsze spalanie dla jednostek napędowych z każdym przebiegiem.

Olej K2 Texar 5W-40 Ultra gwarantuje odpowiednie smarowanie i ochronę silnika  - lepsze, niż w przypadku olejów semisyntetycznych i mineralnych. Spełnia wymagania najwyższych amerykańskich i europejskich norm jakości takich jak między innymi API SM/CF (American Petroleum Institute - Amerykański Instytut Nafty) oraz ACEA (European Automobile Manufacturer's Association - Stowarzyszenie Europejskich Producentów Pojazdów) A3/B3/B4 i C3. Ponadto płyn spełnia również wymagania producentów samochodów VW 505.01, 502.00  i 505.00.

Produkt jest dostępny w ofercie marki K2 w butlach o pojemności 1 l (ok. 15 zł)   i 5 l (ok. 75 zł).

Źródło:  K2

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL