1000 litrów paliwa za Stralisa

1000 litrów paliwa za Stralisa
ImageBrytyjscy dealerzy Iveco oferują klientom 1000 litrów paliwa w zamian za kupno i rejestrację ciężarówki Stralis lub Trakker, promocja trwa do 31 marca 2009 r.
Ta specjalna oferta została opracowana jest wraz z Key Fuels. Firma ta oferuje możliwość pobrania darmowego paliwa z dowolnej placówki w całej Wielkiej Brytanii.


Andrea Bucci, dyrektor marketingu Iveco w Wielkiej Brytanii, oznajmia:
- W obecnych czasach wszelkie oszczędności związane z transportem drogowym są mile widzianą korzyścią. Mamy nadzieję, że 1000 litrów darmowego paliwa to dobry start na początek pracy dla Stralisa lub Trakkera.

Model Iveco Stralis obejmuje ponad 2000 wariantów pomiędzy 19 a 44 t DMC. Składają się na nie ciężarówki z kabiną Active Space - dla przewozów krajowych lub miedzynarodowych; kabiny Active Time dla średniej długości tras; Active Day dla krótkich dystansów.

W pojazdach budowlanych dodatkiem jest specjalna funkcja on/off-road. Samochody Trakker korzystają z kabin Stralis oferując podobny komfort pracy. Warianty napedowe modelu obejmują konfiguracje 4x4, 6x4, 6x6 i 8x4.


(ZB)
fot. Iveco

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL