Kobiety z Giełdy TRANS

Kobiety z Giełdy TRANS
ImageCzyżby silna konkurencja dla kalendarza Pirelli? 12 odważnych dziewczyn z Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS zgłosiło się do niecodziennej sesji fotograficznej pokazując tym samym niebanalny charakter firmy w której pracują. Jej wynikiem jest kalendarz Dziewczyny z Transa ukazujący dynamiczne, różnorodne, otwarte i pewne siebie … oblicza firmy.


Firma Logintrans- operator giełdy TRANS  konsekwentnie realizuje misję, której podstawowym założeniem jest stworzenie systemu integrującego europejską społeczność transportową. W związku z tym spółka postanowiła pokazać, że nie jest kolejną anonimową marką, ale firmą stworzoną z ludzi, którzy mają swój niepowtarzalny charakter. To właśnie oni stali się twarzami i motywem przewodnim kalendarza „Dziewczyny z Transa” przygotowanym z myślą o klientach firmy.

ImageDo tej pory TRANS kontaktował się ze swoimi kontrahentami za pomocą forum, czata czy komunikatora biznesowego TRANS. Teraz,  poprzez kalendarz, mają oni możliwość lepszego poznania pracowników Europejskiej Giełdy Transportowej, a w efekcie całej firmy i jej tożsamości. Znając twarze osób, które dbają o nasze interesy i widząc otwartość firmy na ludzi, klienci czują się bezpieczniej oraz zyskują pewność, że ich sprawy zostaną załatwione pomyślnie.

Sesja fotograficzna to nie tylko zdjęcia do kalendarza - to również okazja do integracji pracowników, pokazanie swojej natury oraz możliwość nabrania większej pewności siebie. A zadowolony, zdecydowany i zorientowany na rozwój własny (a przez to również firmy) pracownik to lepsza jakość pracy, jak również poprawa jej wyników.

ImageZdjęcia do kalendarza Dziewczyny z Transa zostały wykonane w specjalnym studio przez profesjonalnego fotografa. Panie do sesji przygotowały wykwalifikowane wizażystki i stylistki. Urok pracownic Transa w połączeniu z umiejętnościami fotografa dały wyjątkowy efekt końcowy. Kaledarz Dziewczyny z Transa został rozesłany wśród polskich użytkowników giełdy. Nie jest dostępny w sprzedaży detalicznej.


Europejska Giełda Transportowa TRANS to platforma do wymiany informacji o wolnych pojazdach oraz załadunkach skierowana do firmy transportowych i spedycyjnych, a także produkcyjnych i handlowych. Każdego dnia oferuje dostęp do ponad 50 000 ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych. Z giełdy korzysta aktualnie ponad 116 000 użytkowników z całej Europy.

Europejska Giełda Transportowa TRANS powstała w 2004 roku, bardzo szybko zdobywając popularność wśród użytkowników w Polsce i całej Europie. Misją operatora, firmy LOGINTRANS jest stworzenie systemu, który zintegruje europejską społeczność transportową i uczyni ją bezpieczną. Obecnie TRANS to społeczność około 116 tysięcy firm transportowych, którym platforma ułatwia codzienną pracę poprzez dostarczanie informacji o wolnych ładunkach i pojazdach ciężarowych, dbając przy tym o bezpieczeństwo firm, pomoc prawną i finansową. TRANS to obecnie największa giełda transportowa w tej części Europy.źródło:
Logintrans,
www. trans.eu

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL