Na Osi 21 lutego

Na Osi 21 lutego


A
utorzy popularnego programu zapraszaja na kolejny premierowy odcinek, a w nim m.in.:

MAN TGS ciągnik siodłowy Hydrodrive
Prezentowana ciężarówka od początku do końca powstawała pod dyktando potrzeb kierowcy. Dobre prowadzenie w każdych warunkach drogowych zapewnia nowatorska konstrukcja przedniej osi o nazwie Hydrodrive. Lekki i cichy układ hydrauliczny napędza koła przedniej osi bez negatywnego wpływu na zachowanie układu kierowniczego. Podczas testu jeździliśmy zestawem z naczepą samowyładowczą. Ale to wcale nie oznacza, że ciągnik MAN TGS z inną naczepą sobie nie poradzi.MB Travego
Przedstawiamy autobus turystyczny wyższej klasy. Komfortowe wnętrze sprawia, że wygoda podróży stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie można mieć także żadnych zastrzeżeń do miejsca pracy kierowcy, utrzymanego w tradycyjnym dla Mercedesa stylu. Travego jest teraz wyposażany w układ aktywnego asystenta hamowania, znany już z ciężarówek tej marki.

Używany Renault Magnum
Od premiery w 1990 roku ta ciężarówka rozbudza emocje. Samochód zdobył wcale pokaźną rzeszę wiernych fanów, a ich wręcz sentymentalny stosunek do Magnum wyraża pieszczotliwe określenie telewizorek, które przylgnęło do tego auta.  Zapragnęliśmy zostać nowym właścicielem sześcioletniego ciągnika siodłowego tej marki. Taki ciągnik może mieć na liczniku już prawie 700 tysięcy kilometrów, więc pewnie w autoryzowanym serwisie będzie przy nim trochę roboty. Sprawdzimy  jakiej.

Iveco Massif
Miano najmniejszego pojazdu w gamie Iveco przejął od Daily zupełnie nowy  Massif. W przeciwieństwie do większości dostępnych obecnie na rynku „terenówek”, które służą raczej do zadawania szpanu, Massif poradzi sobie na każdym bezdrożu. Sprzyja temu cała jego konstrukcja, oparta na mocnej ramie. Dostępne w licznych opcjach wyposażenie  umożliwia dostosowanie auta do indywidualnych potrzeb. Dodatkowym atutem samochodu jest rasowy wygląd sprawiający, że pojazd jest pożądany również przez cywilnych użytkowników.


 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL