Na Osi 14 marca

Na Osi 14 marca
Autorzy popularnego programu Na Osi zapraszają na kolejną premierę nowego odcinka, a w nim m.in.:KH Kipper

Od 12 lat na pojazdach wszystkich marek spotykamy zabudowy samowyładowcze produkowane w kieleckiej firmie KH Kipper. Producent postawił na uniwersalność swoich wywrotek, budując nadwozia tak, aby można je było zabudować na podwoziach różnych producentów i aby ich specyfikacja jak najlepiej spełniała potrzeby użytkowników. Produkcja przebiega w zgodzie z posiadanym przez firmę certyfikatem jakości ISO 9001:2000.
MAN TGS 8X8 ratownictwo drogowe
Mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej ciężkiemu pojazdowi technicznego ratownictwa drogowego, zbudowanego na czteroosiowym MAN'ie TGS. Już sam wygląd tego auta budzi respekt. Krótka, zwarta sylwetka daje nieodparte wrażenie wielkiej mocy. I takie postrzeganie wcale nie jest mylne, o czym się przekonamy.

Fabryka Kögel
Jednym z najpopularniejszych środków transportu drogowego są zestawy typu ciągnik – naczepa. Zajmiemy się tym drugim członem i zajrzymy do fabryki, w której budowane są naczepy marki Kögel. Przejdziemy cały proces technologiczny powstawania pojazdu – od magazynu kształtowników używanych do budowy ram, poprzez linię produkcyjną osi, aż po stanowiska montażu końcowego.

Lunch prasowy w Mercedesie
Niedawno Mercedes-Benz Polska zaprosił przedstawicieli branżowych mediów na konferencję prasową, poświęconą wydarzeniom minionego roku i planom na rok bieżący. Zainteresowanie dziennikarzy zdominował oczywiście kryzys, a w zasadzie metody radzenia sobie z nim. Swój sposób na nieciekawe perspektywy handlowe przedstawił prezes Jan Madeja.


 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL